Психологія

3 головні помилки жінок з чоловіком

Сьогодні ми розберемо з вами три найголовніші помилки жінок у стосунках з чоловіком. Якщо ви мрієте про міцних, ідеальних відносинах, обов’язково переконайтеся, що дані помилки до вас не відносяться!

1. Невгамовне бажання змінити чоловіка

Краще всього чоловік змінюється під час залицянь. Однак як тільки ви вибираєте чоловіка серед інших (коли ваші відносини стають більш серйозними і близькими), починати намагатися змінити чоловіка під себе – груба помилка.

У цей момент ваш обранець просто не розуміє, що за фігня відбувається. Адже в його очах картина наступна:

Він завоював ваше серце, отже, ви визнали його найкращим серед мільярдів інших чоловіків. Він почуває свою перевагу, відчуває себе переможцем, і раптом виявляється, що він повинен змінитися. Природне запитання в його голові – «Навіщо ж потрібно було мене обирати, щоб потім сказати «Я воліла тебе, але я хочу, щоб ти був іншим»? ? ? Як це розуміти? »

Тому міняти чоловіка потрібно або до інтимної близькості і вже тим більше до шлюбу. Або робити це в процесі, але невимушено і непомітно, щоб чоловік ні в якому разі про це не здогадався.

Чоловік змінюється тоді, коли сам цього захоче. Коли йому здається, що він змінює себе сам, він дійсно здатний змінитися. Прогинатися під інших чоловікам не властиво.

2. Критикувати чоловіка в надії, що він покращиться

До критики можуть ставитися неприємні фрази в адресу чоловіка, який він поганий, невмілий, постійні причіпки з вашого боку.

Сюди ж можна віднести будь-які спроби порівняти вашого чоловіка з чоловіком подруги, знайомим, героєм кінофільму.

Найгірше, коли жінка починає порівнювати чоловіка з собою:

«Дивись, я ж можу! А чому ти ні на що не придатний? »

Ви порівнюєте свого чоловіка з жінкою і хочете, щоб він надихнувся цим і пішов на подвиги? Так йому простіше знайти собі іншу, яка буде бачити в ньому справжнього чоловіка, а не безхребетна істота.

Запам’ятайте, критика з боку коханої людини ніколи не дасть позитивного результату. Щоб чоловік став вашим лицарем, його потрібно пестити і плекати, а не гнобити й принижувати.

3. Тримати чоловіка під контролем

Деякі жінки серйозно вважають, що повинні читати всі його листи, стежити за мобільним телефоном, відстежувати місце розташування, не дозволяючи чоловікові вільно дихати.

Я повинна його контролювати, інакше він відразу ж побіжить, куди не слід.

У цьому омані криється ряд помилок. По-перше, це банальне недовіру до коханого. Мабуть, вам варто нагадати одну просту істину. Відносини повинні будуватися в першу чергу на взаємній довірі один до одного. Тотальний контроль не врятує вас, якщо щось між вами пішло не так. Якщо чоловік захоче піти наліво, він це зробить. Ваша стеження буде тільки напружувати, заподіювати дискомфорт і погіршувати відносини. Задумайтеся, чи сподобалося б вам самим, якщо б чоловік так само пильно й недовірливо стежив за кожним вашим кроком?

По-друге, ваша підозра програмує чоловіка стати тим, ким він не є. Якщо кожен день навіювати людині, що він бабій, цілком реально, що з часом він таким і стане. Навіть якщо ви жартома кажете йому «дзвоню перевірити, чи немає поруч з тобою якихось баб», це може накласти свій відбиток у майбутньому.

Якщо вам цікава ця тема, дайте нам знати. Ми обов’язково продовжимо розбирати помилки жінок у стосунках з чоловіком в своїх наступних статтях.

Якщо вам сподобалася стаття, підтримайте нас лайком. Підписуйтесь на наш канал, а ми в свою чергу будемо намагатися публікувати тільки самий цікавий і якісний матеріал.

Спасибі.