Мотивація

5 порад, які допоможуть вам швидко заснути

Все більше і більше людей звертають увагу на свій сон. Тому, коли людина хоче припинити перевертатися з боку на бік і вважати за 10 колу баранців, йому необхідно знати 5 порад, які допоможуть швидко заснути.

Порада №1

«Лягайте спати тільки тоді, коли ви готові спати, та не залишайтеся в ліжку, якщо ви не спите. . . ».

Теорія полягає в тому, що ваше тіло/мозок починає асоціювати ліжко тільки зі сном, і це стає підсвідомої звичкою готувати вас до сну, коли ви лягаєте в ліжко.

Порада №2

«Жодних гаджетів за 30 хвилин до сну».

Якщо ви хочете швидко і спокійно заснути, не лягайте у ліжко з телефоном або комп’ютером. Справа в тому, що гаджети перевантажують мозок, тому заснути вам буде важко. Постарайтеся хоча б за півгодини до сну не брати в руки телефон, а лягайте в ліжко, щоб спати, а не сидіти в соціальних мережах.

Порада №3

«Робіть вправи протягом дня. Особливо з раннього до полудня».

Справа в тому, що спорт не тільки корисний, він дає людині отримати «хорошу» втому, щоб в кінці дня добре заснути.

Порада №4

Вставати в один і той же час дуже важливо, і не треба дрімати протягом дня. Якщо ви зробите це, недолік сну допоможе вам спати на наступну ніч. Якщо ні, ви можете вийти з циклу і дійсно заплутатися».

Порада №5

Закрийте очі. Тепер залишайтеся в такому положенні рівно 10 хвилин. Рухів не робіть. Навіть не рухайте очними яблуками. У такій ситуації ваш розум починає посилати сигнали вашого тіла, щоб перевірити, чи прокинувся він. Ви будете час від часу відчувати свербіж або просто сильне бажання рухатися. Потім ви автоматично заснете до закінчення 10 хвилин. Потрібно трохи самовладання, але це вірний спосіб заснути».