Мотивація

7 порад, як зберігати спокій, коли відбувається щось несподіване

Як ви зберігаєте спокій, коли відбувається щось несподіване? Ви намагаєтеся не звертати увагу на події, що відбуваються або ж розгрібаєте ситуацію своїми силами?

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами простими, але ефективними способами, як зберегти спокій, коли відбувається щось несподіване. Ось, що радять дуже успішні люди:

№1

«Я нагадую собі, що все відбувається з якоїсь причини, потім виділяю деякий час на роздуми (і іноді беру день або два вихідних і плачу, якщо мені потрібно). Потім я повертаюся до цього. Все в моєму житті привело мене до кращого стану. Пам’ятаючи це, я зберігаю спокій».

№2

«Несподівані ситуації – це частина життя і бізнесу, але ключ до управління – це ваше ставлення. Якщо ви хвилюєтеся і втрачаєте самовладання, коли у ваше життя входять несподіванки, ви можете втратити можливість навчання. Протистояння негативному або несподіваного події може пробудити внутрішню силу, силу волі і самодисципліну, що може привести до успіху і прогресу».

№3

«Я їду на природу. Спокій і тиша – ідеальне розвага. Це дозволяє мені зосередитися і перегрупуватися для вирішення будь-яких непередбачених питань».

№4

«Коли ви працюєте над новими ініціативами, ви стикаєтеся з новими і несподіваними ситуаціями. Я намагаюся не реагувати відразу, так як це має тенденцію бути емоційним, але замість цього приділяю собі трохи часу, переважно на ніч. Ви заспокоюєтеся і починаєте дивитися на речі з різних точок зору, що приводить вас до більш розумним і правильним рішенням».

№5

«Те, що відбувається – найкращий вчитель. Коли я починав свій бізнес, мене хвилювали самі дрібні речі. Проте з досвідом ви розумієте, що не все йде за планом. Непередбачені обставини і непередбачені події є частиною гри. Це розуміння допомагає мені завжди зберігати спокій».

№6

«Я пам’ятаю, коли я навчався на першому курсі в коледжі, коли я хвилювався через гігантських іспитів, один з моїх сусідів по кімнаті сказав мені: «Щодо всього твого життя це нічого не буде значити! ». І коли ти справді думаєш про те, як щодня кидають виклик світу – як люди, у яких набагато менше ресурсів, ніж у нас, відчувають кожен день – це може допомогти вам зберігати спокій, якщо ви спробуєте піти в місце, де ви говорите: «Щодо того, де це може бути . . . щодо наскільки важким може бути життя . . . у нас все круто».

Якщо ви стикаєтеся з ситуацією, це допомагає тримати речі в перспективі, думати в дусі « Знаєте що? Це не є непереборним». А потім розберіться з деталями, які можете. Що ви можете зробити прямо перед собою? І яка довгострокова стратегія управління? ».

№7

«Моя щоденна практика молитви дуже допомагає, коли відбувається щось несподіване. Перевага регулярної молитовної практики полягає в тому, що я навчився розпізнавати свій стан розуму протягом дня, тому, коли відбувається несподіване, я налаштовуюся на те, як я реагую внутрішньо».