Психологія

Це дратує чоловіків

Хоч і чоловік першим ділом оцінює зовнішні дані жінки, на подальший розвиток відносин впливає жіночі манери та поведінку. У цій статті ми поговоримо про 10 жіночих звичок, відразливих чоловіків.

1. Їсти з тарілки чоловіки

Чоловіки не люблять, коли їх супутниця скромно відмовляється від замовлення страви в ресторані. Однак як тільки чоловікові приносять його їжу, у неї прокидається апетит. Жінка пробує одну ложечку, другу і може так захопитися, що з’їсть половину, а то й більше.

Причин роздратування чоловіків може бути відразу декілька. По-перше, гидливість, можливо, він до такого зовсім не звик або у нього сильно розвинене почуття власності. По-друге, за вас він може залишитися голодним, адже розрахунок був з’їсти порцію цілком. По-третє, це виглядає невиховано. Якщо ви сказали, що не голодні, то навіщо ж накидатися на чужу їжу?

Якщо ви хочете перекусити, замовте собі, а не объедайте іншого.

2. Наводити порядок в речах

Те, що жінці може здатися бардаком, в очах чоловіка – чітко перевірений порядок. Саме в цьому хаосі він легко може знайти свої ключі, гаманець, документи та інші речі.

Після жіночої прибирання чоловік, як правило, втрачається і не може нічого знайти. Пошуки займають більше запланованого часу і нервують чоловіків. Чому виникає багато сварок.

3. Занадто багато розважатися

Коли жінки часто проводять вільний час в галасливих компаніях, гуляють ночами і люблять добряче випити, це викликає подив у чоловіків, яким потрібні серйозні стосунки

4. Пліткувати

Більшість чоловіків не виносять плітки і вважають це порожньою балаканиною. Постійне бажання жінки обговорити чиюсь зовнішність може скласти про неї образ черговий пустушки.

5. Одягатися в одяг невідповідну

Найчастіше жінки так піклуються про те, як будуть виглядати, що забувають про практичності. Високі підбори і вузьке плаття навряд чи підійдуть для відпочинку на природі. Коротка спідниця в мороз теж доставить масу проблем і вам, і вашому партнерові.

6. Займати місце своїми речами

Ходить не мало жартів про те, коли жінка переїжджає до чоловіка, вона змушує всю його ванну своїми речами, шафи завішує речами, що там стає тісно. Більш того, багатьма з цих речей вона навіть не користується, але привезла «на всякий випадок».

Всі ці жарти народилися не на порожньому місці. Раз чоловіки про це кажуть, якась ворожість до цієї звички все ж таки присутня.

7. Говорити натяками

Чоловіки люблять говорити прямо. Розгадувати завуальовані натяки і бажання своєї дівчини, як правило, приносить масу проблем. Це стомлює і призводить до образ жінки, якщо чоловік виявився недогадливим.

8. Плакати без вагомих причин

Жіночі сльози здатні обеззброїти будь-якого чоловіка. Найчастіше сильна стать втрачається і не знає, як вести себе в такій ситуації. Особливо коли для сліз не було особливо приводу.

З часом подібні сльози починають викликати роздратування, а не співчуття, і не здаються такими милими, як раніше. Особливо коли сльози виступають у ролі аргументу в суперечці, то ні до чого хорошого це не призведе.

9. Задавати дурні питання

Чоловіки не переносять, коли жінка ставить питання про свою зовнішність. Як я виглядаю? Яка помада мені більше йде? Які туфлі надягти? Вони в цьому не розбираються, і відповідати на такі питання дуже складно. Так і не дай бог, вони дадуть відповідь що-небудь не те.

10. Залучати в суперечки зайвих

Виносити сміття з хати не прийнято. Тому чоловіки не схвалюють, коли жінка в конфліктній ситуації біжить за підмогою до подруг або батькам.