Квіти

Де в квартирі встановити грошове дерево, щоб воно приносило багатство

Товстянка – це рослина, яку в народі називають грошовим деревом з-за його круглих листя, схожі на монетки. В будинку воно зустрічається у багатьох людей. Його обожнюють за невибагливість і приємний зовнішній вигляд. Толстянкой можна прикрасити будь-яке приміщення. Здавна вважається, що рослина це може принести багатство в будинок. Але важливо правильно встановити грошове дерево, щоб воно привертало фінансове благополуччя.

Як правильно встановити грошове дерево

Щоб рослина була здоровою, правильно розвивалося і акумулювало грошовий потік, необхідно подбати про те, де воно буде розташоване. Толстянки люблять світло, однак парадокс у тому, що прямі сонячні промені на неї потрапляти не повинні. Інакше великий ризик, що грошове дерево отримає опіки. Найкраще встановити його на тумбі біля вікна, що виходить на південь. Також варто подбати про наступні речі:

  • Свіже повітря обов’язковий для рослин. Необхідно виключати протяги і зниження температури.
  • Вологість приміщення повинна бути помірною.
  • В кімнаті температура повинна досягати 20-25 градусів, але не вище. У холодну пору року температура в кімнаті не повинна бути нижче 18 градусів.

Де розмістити толстянку, щоб вона приносила гроші

Самий оптимальний варіант для розміщення рослини – це південно-східна сторона біля вікна. Якщо в будинку в цій стороні розташована спальня, то рослину можна встановити і в ній. Шкоди мешканцям житла воно не заподіє. Грошове дерево буде очищати повітряні маси, покращувати дихання сплячих людей. Однак якщо спальня недостатньо висвітлюється, то краще толстянку в ній не встановлювати.

Товстянка приваблює багатство

Для притягнення фінансів в житло росток толстянки краще взяти із забезпеченої сім’ї. На дні горщика при висадці грошового дерева закопується пара монеток. А після того, як рослина виростає, на нього вішається червона стрічка. При цьому слід прикрасити і посадкову ємність. Бажано золоті кольори.

За законами феншуй грошове дерево необхідно ставити на місце для багатства. Це дальній кут південно-східної сторони. У цій кімнаті також слід створити правильне колірне оформлення. Щоб толстянка залучала гроші, шпалери в кімнаті повинні бути фіолетового або лілового кольору. Кімната повинна бути просторою і добре освітленою.

У жарку пору року рекомендується переносити толстянку в сад або на лоджію. Пересаджувати квітка на клумбу не можна. Слід захищати від сонячних променів. Товстянка буде приносити багатство тільки тому господареві, який буде правильно про неї дбати!

Чи є у вас в будинку грошове дерево?

Підписуйтесь на наш , щоб залишатися в курсі самих яскравих новин зі світу шоу-бізнесу.