Страви

Доставка продуктів додому: корисна інструкція

Якщо ви вирішили не виходити з дому, то як же бути спродуктами? Їх можна замовити через інтернет– вам все привезуть додому. Це може бути складно для літніх людей, багато з яких не звикли кзаказам онлайн. Ми готові допомогти. Нижче розповідь про те, як організувати доставку, на що звернути увагу. Ви побачите також невеликий список магазинів цих адресами винтернете, авсамом наприкінці ми дамо покрокову інструкцію на конкретному прикладі.

Ми рекомендуємо оплачувати інтернет-замовлення при його отриманні, ані під час оформлення на сайті. Так ви уникнете складнощів свозвратом грошей, якщо якийсь товар до дня доставки закінчиться.

 • Якщо ви вибрали варіант оплати замовлення при його отриманні, завжди уточнюйте, можноли його оплатити кур’єру банківською картою. Іноді приймаються тільки готівку, яких у вас може не виявитися.

Купівля продуктів через інтернет: покрокова інструкція

Ми будемо показувати все на прикладі . В залежності від району, в якому ви живете, цей сервіс запропонує один або кілька магазинів поблизу, з яких вам зможуть привезти продукти. Ці магазини можуть навіть бути відсутньою всписке вище. Всеодно вибір магазину за вами. Ми також покажемо все на ілюстраціях, які зробили на смартфоні.

Процес покупки через інтернет для всіх магазинів приблизно однаковий.

Вам потрібно зареєструватися на сайті магазину итамже зробити замовлення, набираючи продукти нього різних розділах– як на різних вітринах внастоящем продуктовому. Потім, оформляючи замовлення, ви визначитеся свариантом оплати, часом иадресом доставки. Як правило, оплатити замовлення можна при його отриманні. Атеперь давайте по кроках.

Заходьте на . Зверніть увагу на регіон, який вибрано автоматично зверху. Це не завжди робиться правильно.

Якщо місто вказана неправильно, натисніть на запропонований місто и виберіть іншого зі списку.

Для реєстрації натисніть на замок праворуч угорі. Відкриється вікно. Якщо на цьому вікні слово «Зареєструватися» підсвічено червоним, натисніть на нього. Потрапите впростую форму для реєстрації, яку обов’язково потрібно внести свої дані: телефон, ім’я, адресу електронної пошти. Придумайте пароль для цього сайту– він знадобиться для повторного замовлення, а також для відстеження всього, що відбувається свашими поки не виконаними замовленнями. Запам’ятайте, краще запишіть пароль.

Після заповнення форми вам потрібно буде вибрати місто для доставки. . .

. . . і вказати точну адресу. Тепер натисніть на кнопку «Знайти магазин».

Вам запропонують один з магазинів недалеко від вас. Вибирайте.

Ви потрапите вкаталог товарів обраного магазину. Ви можете переміщатися по ньому, натискаючи на розділи и пролистивая вгору-вниз асортимент. Вгорі завжди буде кнопка для повернення на крок назад.

У рядку «Знайти продукти» вгорі можна вписати щось, що ви шукаєте. Итогда ви зможете відразу перейти ктовару, натиснувши на одну з рядків підібраного за вашим запитом списку.

У розділах часто є категорії, за яким можна більш точно шукати товари. За категоріями всередині розділів можна переміщатися, натиснувши на кнопку вправом верхньому куті стремено горизонтальними смужками та обрав потім категорію зі списку. Для виходу з розділу натисніть кнопку зі стрілкою.

У каталозі товарів натисніть на кнопку +, якщо хочете щось купити. На місці вибраного товару з’явиться кількість истоимость. Це те, що вже потрапило ваш майбутній замовлення. Кількість товару можна змінювати кнопками + і–, асправа угорі на тлі значка скорзиной з’явиться кількість замовлених вами товарів.

Впоралися? Відкривайте інші розділи, наповнюйте вашу віртуальну корзину товарами.

Натисніть на кнопку праворуч внизу вигляді зеленого кола, щоб зробити іншу сортування товарів вразделе, наприклад, за ціною– будете бачити спочатку недорогі товари.

Тамже можна двома зеленими кружальцями встановити діапазон цін. Зробивши це і/або переключивши вид сортування натисніть кнопку «Застосувати» внизу.

Щоб дізнатися детальніше про товар, натисніть на зображення. На екрані з’явиться більше інформації. На сторінці товару його також можна додати всвой замовлення кнопкою +.

Якщо ви набрали все, що хотіли, натисніть на зображення корзини праворуч угорі. Ви потрапите до списку всіх товарів, які ви вибрали, побачите ціну кожного, загальну вартість. Прямо тут можна кнопками + і– змінити кількість будь-якого товару. Якщо все правильно, натискайте внизу на кнопку «Оформити».

На сторінці уточніть вашу адресу, вкажіть щось у примітці, якщо потрібно, наприклад, прохання заздалегідь зателефонувати кур’єра перед приїздом. Тут же буде вказано годину дня, в яку може бути доставлено замовлення. Строк доставки не підходить? Натисніть кнопку олівець справа і виберіть інший варіант. Однак, як правило, можливість отримати замовлення раніше у вас не буде. Пам’ятайте про те, що зараз підвищений піт.

Перегорніть трохи нижче і виберіть варіант оплати та вказівки для співробітника сервісу, на випадок, якщо в магазині не виявиться чогось, що ви замовили. Ви можете попросити просто виключити товар із замовлення або погодити свамі заміну на щось ще.

Нарешті, у самому низу натисніть кнопку «Оформити».

При першому замовленні сервіс перевірить ваш номер телефону (раптом ви помилилися), надішле вам SMS, код якого потрібно вписати впоявившееся вікно на сайті.

Все, ваше замовлення надійшов роботу.

Що ще? Перебуваючи на стартовій сторінці каталогу вибраного вами раніше магазину, натисніть вліво верхньому куті на кнопку стремено горизонтальними смужками.

Потрапите обвинувачу сервісу, у якому знайдете історію ваших замовлень.

Перейдіть в історію, щоб побачити там зроблений вами замовлення иузнать подробиці онімів. Наприклад, нагадайте собі про те, коли вам все привезуть.

В меню сервісу (див. трохи вище) є пункт «Підтримка», через який можна зв’язатися ссервисом по телефону. Оператор сервісу, якщо вам потрібно, допоможе скасувати або скоригувати замовлення, підкаже, як оформити його, якщо ви заплуталися.

Що важливо розуміти перед оформленням замовлення продуктів через інтернет

 • Як правило, замовляючи продукти через інтернет, ви отримуєте їх з тієї ж ціною, що ивсамом магазині. Вибирайте його за асортиментом, цінами, вартості исрокам доставки (про це нижче).
 • Вартість доставки залежить від конкретного магазину. Часто потрібно купити продуктів на певну суму, щоб отримати безкоштовну доставку. З цієї причини є сенс робити одну велику закупівлю, ані кілька маленьких.
 • З-за підвищеного попиту багато магазинів зараз не зможуть привезти вам продукти день замовлення, навіть завтра. Терміни можуть залежати від конкретного магазину игородского району, в якому ви живете. Але це ще одна причина робити один великий замовлення, ані кілька маленьких.
 • Якщо ваш замовлення привезуть через кілька днів, не переживайте о продуктах с малим терміном зберігання. Їх заберуть з магазину або зі складу тільки вдень доставки. Так, є ймовірність, що зтот самий день товар закінчиться, але відмовлятися від покупки таких продуктів через интернетне потрібно.
 • Раз строк доставки може розтягнутися на дні, ви не зможете отримувати продукти дуже часто. З цієї причини завжди включайте вваши замовлення продукти с довгим терміном зберігання, не обмежуйтеся тільки свіжим м’ясом, хлібом, овочами отже далі.

Заходи безпеки при покупках через інтернет – це дуже важливо

 • Купуйте продукти на сайтах з нашого списку нижче. Це неповний список: ми рекомендуємо те, чим користувалися самі. Ваші родичі та знакомі можуть вам запропонувати інші сайти, і це нормально. Але дотримуйтесь порад тільки тих людей, яким довіряєте.

При оплаті картою на сайті магазину банк надішле вам SMS скодом безпеки. Нікому иникогда не повідомляйте такі коди: вони тільки для вас.

 • Магазини, в яких ви будете купувати, ніколи не будуть вам телефонувати або писати SMS для того, щоб дізнатися номер вашої банківської карти або інші дані по ній. Якщо таке відбувається, то ви зіткнулися смошенниками. Ніколи Не відповідайте на такі питання. Дані вашої картки можуть знадобитися на сайті магазину, якщо ви хочете оплатити покупку через інтернет, але ці дані ви вводите тільки самі.
 • Зустрічаючи кур’єра з магазину, будьте обережні. Незважаючи на те, що ви чекаєте доставку, завжди запитуйте людини, яка телефонує вам вдверь, звідки він. Всеодно зустріньте його упорога ипросите тамже, вприхожей, залишити пакети спродуктами.
 • Перед приїздом кур’єра роздрукуйте список того, що замовили. Якщо такої можливості немає, акуратно складіть його вручну. Звіртеся зі списком при отриманні замовлення. Не оплачуйте замовлення, поки цього не зробите.
 • При оплаті картою на платіжному терміналі повинна бути вказана вартість вашого замовлення. Переконайтеся в цьому.

Сподіваємося, що ви розібралися. Пробуйте: все вийде!