Виховання

Насильство над дітьми змінює гени декількох поколінь

Цю частку вивчали особливо ретельно, так як у свій час країну захлеснув потік нещасть. При цьому вивчення відбувалося в сліпу, дані були змішані з інформацією від інших, нормальних людей.

  • Найстрашніше в такій агресії це те, що дитина, який переживав сцени насильства сам, потім може зіткнутися з проблемою в галузі охорони здоров’я, у неї хворе серце, печінка, можуть бути проблеми з легенями, якщо він стане палити.
  • Також його тривалість життя в середньому років на 15-20 менше, ніж у інших.

Агресія, чому це погано

У країнах, де часті сплески насильства, діти найчастіше залучені в них не менше, ніж дорослі. Якщо врахувати, що насильства стає все більше, то не дивно, що з часом у них народжуються такі ж агресивні діти.

При цьому якщо ген дістається дівчинці, то він послаблюється, а ось потрапляючи хлопчику, може прогресувати. Тому страждають в основному чоловіки.

При цьому щоб вижити у жорстокому світі жінки завжди вибирають більш сильних і агресивних самців, які здатні захистити її, і ланцюжок знову замикається. Тому країни, де насильство сильно розвинене, з часом можуть жити як на бочці з порохом, тому що найменша агресія породжує протидію.

В США майже кожні 10 секунд зафіксована сцена насильства по відношенню до дитини.

Чому небезпечні для дитини сцени насильства і саме вплив агресії

Наприклад:

  • Це фіксується не тільки фізично, а й емоційно в душі;
  • Травми, отримані в дитинстві, зберігаються протягом усього життя;
  • У дітей відзначається підвищення рівня стресового гормону кортизолу, який веде до проблем зі здоров’ям: серцем, печінкою, легенями;
  • З’являються певні зміни в генах.

Цей феномен вже давно вивчений, тому дуже важливо контролювати ставлення до дітей в сім’ях, їх оточенні, щоб запобігти порушення на генному рівні.

Жертва сподівається вирватися, може бути їй з часом це вдається, але емоційні сплески залишаються з ним назавжди, і він сам може стати дуже агресивним.