Психологія

Не кажіть це чоловікові

Слова, вимовлені без злого умислу, часом теж можуть зачепити і засмутити. Яким би сильним і впевненим у собі не був ваш чоловік, ви все одно можете поранити його почуття.

У цій статті ми розглянемо найпопулярніші «нешкідливі» фрази, здатні зіпсувати ваші стосунки.

“А я тобі казала! “

Кожна людина любить відчувати себе правим. Коли остаточно з’ясовується, що права була жінка, їй неодмінно хочеться нагадати про це.

Повірте, чоловік чудово пам’ятає, що ви йому говорили. І він прекрасно розуміє, що облажався в даній ситуації. Варто навмисно нагадувати йому про свій промах? Можливо, ви потешите своє самолюбство, але подкосите почуття власної гідності у чоловіка.

Будьте мудрішими, не докоряйте. Краще підтримайте і підбадьорите його. Зробивши помилку, чоловік найменше хоче чути від вас закиди і критику.

“Мій солодкий”

Звичайно, немає нічого поганого в ніжних почуттях до коханої людини. Але в таких справах найважливіше – не перегнути палицю. Не кличте свого чоловіка пупсиком, сонечком, зайчиком занадто часто. Інакше ви ризикуєте зробити з нього того, ким кличете, в буквальному сенсі. Якщо ви будете виступати для неї в ролі турботливої матусі, то не дивуйтеся, якщо незабаром перед вами буде великий, несамостійний пупсичек, не здатний вирішити навіть елементарну проблему.

Також не турбуйтеся, якщо чоловік стане боязким і нерішучим зайчиком. Ви ж так любите зайчиків!

Тому збережіть ваші ніжності для особливих випадків.

І ні в якому разі не говорите нічого подібного в чоловічій компанії. Товариші можуть висміяти вашого чоловіка, і це залишить неприємний осад.

“А ось Петя. “

Ніхто не любить, коли в приклад ставлять когось краще тебе. Цілком ймовірно, ваш чоловік вже з дитинства ситий порівняннями з міфічним персонажем, який зветься «син маминої подруги». До чого ці безглузді і безглузді оповідання про те, який чудовий сім’янин Петя, який він успішний, які дорогі подарунки робить своїй дружині?

Такими розмовами ви тільки розпалить вогонь ненависті до нікому Петі. Але навряд чи чоловік раптом візьме і кардинально зміниться після ваших слів.

Задумайтеся, чи було б вам приємно, якщо б ваш чоловік став розповідати про Люську з сусіднього під’їзду? І фігура у неї відмінна, і завжди виглядає на всі 100, а як вона смачно готує! Як ви відреагуєте? Почнете змінюватися або ж відправите чоловіка жити з Люсею, раз вона йому так подобається?

“Я сама впораюся”

Чоловікові дуже важливо відчувати себе сильним і корисним для своєї жінки. Навіть якщо ви цілком можете відкрити консервну банку або пересунути важкий стіл, дозвольте вашому чоловікові допомогти вам. Дайте йому можливість побути героєм у ваших очах і обов’язково подякуйте за надану допомогу.

Ні в якому разі не відмовляйтеся від допомоги, якщо вам запропонували. Якщо ви будете завжди надмірно самостійної, то врешті-решт чоловік до цього звикне. Він не буде відчувати необхідність захищати і допомагати вам. А ви потім почнете скаржитися, що вас не люблять, не цінують і нічого для вас не роблять. Але буде вже занадто пізно.

“Нічого не сталося. Все нормально! “

Кожна жінка, напевно, коли-небудь вимовляла таку фразу, хоча насправді що-то все-таки сталося. Образа здається настільки очевидною, що не помітити її може тільки байдужий, не люблячий вас людина. Хочеться, щоб чоловік виявив більше участі і сам про все здогадався.

Однак ми повинні запам’ятати, що чоловіки влаштовані інакше. Вони люблять про все говорити просто. Якщо йому сказали, що «все нормально», значить, так воно і є.

Якщо вас щось турбує, якщо вам щось не подобається, не ходіть навколо так близько, а поговоріть про це з чоловіком. Не драматизируйте ситуацію, обговоріть все на місці, і буде вам щастя!