Квіти

Показую 40 крассул з назвами з моєї колекції

Заодно нагадаю правила догляду за цими сукулентами. Не всі екземпляри, які я сьогодні покажу, великі й красиві, деякі придбані нещодавно маленькими черешками.

Якщо де напутаю назви – вкажіть.

Погнали!

1. Crassula ovata minor. Взяла її в надії , що не буде дуже великою. Поки все ок. 2. Crassula ernestii, дрібна пухнаста травичка, схильна до підгоряння на прямому сонці

Навіть не буду писати що крассули це легко, достатньо тільки раз в день. ” “копійчаним засобом з аптеки”. Так, вони витривалі, але до них теж треба пристосуватися.

3. Перша красула в моїй колекції я привикла її називати Crassula lycopodioides, але мене поправили що правильно її називати Crassula muscosa L. живуча і швидкоросла4. Crassula perforata Variegata, зимою зелена, а літом набуває цікавого окрасу

Хтось із крассул довго укорняется, хтось цвіте постійно, а хтось взагалі крассула овата. Одним потрібно максимум сонця, інші миттю підгорають. Хтось був куплений на касі “пятерочки” за 89 ре, або, взагалі, отриманий в навантаження до замовлення, а хтось за дорого куплений. Хоча сама догорая крассула у мене щось близько 500 рублів але це далеко .

5. Crassula rattrayi зазвичай зелена, але на яскравому світлі до червоності засмагає. 6. Crassula grisea, листочки вгодовані і наліт є, ця краще переносить пряме сонце.

Дивлячись на цю надзвичайно строкату компанію важко уявити що це все один рід – крассули.

7. Crassula humbertii, дуже гарна і мила, горщик для масштабу 5 див. 8. Crassula atropurpurea var. muirii variegata протягом року змінює колір: то облямівка біла, то жовта, то рожева.

9. Crassula corymbulosa добре засмагає, але намагається постійно цвісти. 10. Сrassula titanopsis мабуть сама примхлива у мене, дуже довго вкорінюється, але зате постійно намагається цвісти .

Деякі з крассул люблять цвісти в будь незрозумілої ситуації, особливо сидячи на вкорінення. Протягом всього року обов’язково хто-то так цвіте.

11. Сrassula tecta hyb для порівняння поруч з crassula titanopsis. 12. Crassula rogersii зазвичай зелена, але на літньому вигулі фарбується. 13. Crassula nealiana з часом буде ампельної. 14 і 15 Crassula “Tom Thumb” вариегатная і проста форма. Обидві навесні примудрилися подгореть16 Crassula brevifolia 17 і 18 Crassula pyramidalis (ліворуч) і Crassula Buddha’s Temple Схожі за будовою, але різні за розміром. 19 Сrassula estagnol, трохи рихліше, ніж храм Будди. 20 Crassula radicans. Прекрасна рослина для любителів садків, можна садити в підселення до інших рослин, але червоніє тільки при хорошому світлі. 21 ? Crassula exilis ssp. cooperi не поспішає розростатися. 22 Сrassula hemisphaerica після знесення макушки23 Сrassula plegmatoides arta. Рік черешку, раз зрізала і посадила поруч, довго вкорінюється, росте повільно. 24 Сrassula setulosa повинна червоніти, але я поки цього від неї не домоглася. 25 Crassula baby surprise. Ну, тут поки дивитися не на що, недавно пересадила і пріщіпнула. 26 Crassula elegance знову цвісти зібралася/27 Crassula rubicunda (schmidtii), оборот листа вогонь! 28 і 29 Хтось з них точно Crassula tomentosa. А, може, і обе30 Crassula perforata Coral – швидко вкорінюється і зростає (за мірками сукулентів). 31 Crassula pellucida rubra яскраве позитивне рослина, порізала з неї багато живців тому поки маленька. 32 Crassula marchandii, нещодавно її придбала, поки ще не зрозуміла, що за звір. 33 Crassula justi corderoyi, дуже її люблю. І пушистенькая, і забарвлюється, і дрібна. 34 Crassula barklyi, 3 місяці пішло на появу коренів, зубочистки для фіксації – весь час намагалася вилетіти з горщика. 35 Crassula alba. Дуже довго не могла нормально вкорениться, бо як постійно намагається цвісти. 36 Crassula cv. Cat s Tonguae. І правда, схожа на котячий язик.

Але якщо грунт підібраний вдало, світлові переваги вивчені – то так, рослина не найскладніше у догляді. По мені так крассули менш вимогливі до догляду ніж ехеверії. У мене здебільшого дрібні сорти – місця вкрай мало. І як би не хотілося дорослих дерев і зібрати все, поки теплиці немає, вони буду у мене сидіти в списку “хотілок”.

37 Crassula volkensii f. variegata, ця недавно, поки ще не зрозуміла її характер, але вкоренилася швидко і не підгоріла. 37 Crassula corallina, дрібна і ефектна крассула, росте повільно. 39 Crassula pubescens, дуже тендітні листочки, постійно відвалюються, але швидко дають корені. 40 Crassula rosularis взагалі не схожа на сукулент.