Тренування

Потужний біцепс за 10 хвилин на тиждень

Розвинений і рельєфний біцепс додає своєму власникові мужності і привабливості. Чоловіки, які відвідують тренажерний зал, приділяють біцепсів є найбільша кількість часу. Зростаючі м’язи в цій області стають предметом гордості для спортсмена. Як змусити біцепс збільшуватися в обсягах, приділяючи йому всього 10 хвилин на тиждень?

Поради та рекомендації

У прагненні прискорити ріст м’язів спортсмени часто роблять помилки, які лише сповільнюють прогрес.

  • Природне зростання мускулатури – це тривалий процес. Отримати результат тут і зараз можна тільки за рахунок прийому фармакологічних або стимулюючих препаратів. Обидва засоби дають тимчасові результати, а от шкоди здоров’ю завдають значної. Приступаючи до тренувань, потрібно налаштувати себе на тривалу, регулярну і старанну роботу. Розвиваючи м’язи природним шляхом, ви отримуєте надійний результат, який не зникає з припиненням тренувань. В доповнення навантаження позитивно відіб’ються на роботі організму.
  • Другу помилку найчастіше припускаються новачки. Дуже важливо, щоб навантаження відповідали фізичним даним. Захоплення значними вагами без належної підготовки не зможе прискорити процес зростання мускулатури. Такі експерименти будуть гальмувати результати.
  • Дотримання техніки виконання важливіше, ніж кількість повторень. Завжди краще зробити менше, але правильно, ніж марно махати гантелей, уявляючи себе досвідченим важкоатлетом. Всі вправи виконуються в повільному темпі. На перших порах незайвим буде звернутися до тренера або більш досвідченим спортсменам за допомогою.
  • Не варто задивлятися на топових бодібілдерів. Їх рельєф дійсно вражає. Ось тільки шлях до таких форм звивистий і небезпечний. Досягти таких результатів без використання відповідних препаратів, без щоденних колосальних навантажень неможливо. Ставте перед собою розумні і досяжні цілі!

Вправа для розвитку біцепса

Тепер перейдемо безпосередньо до вправи, завдяки якому вдасться збільшити обсяг біцепса. Мова піде про згинанні рук з гантелями на похилій лаві. Приділяючи вправі всього 10 хвилин щотижня, обхват цільової м’язи збільшиться на 1 см за 1,5 місяця. Отримані результати будуть залежати від вихідних фізичних даних спортсмена.

В якості інвентарю потрібно 2 пари гантелей. Вага гантелей вибирається індивідуально. Перша пара повинна дозволяти атлету зробити не менше 20 повторень. Друга пара буде важче, спортсмен повинен буде виконати 5-6 згинань. Дуже важливо реально оцінити свій потенціал. Працювати потрібно за наступною схемою:

  • розташовуємося на лаві, беремо легкі гантелі долонями до себе і виконуємо максимальна кількість згинань. Строго дотримуємося техніку виконання;
  • у момент пікового втоми міняємо хват на молотковий і виконуємо ще кілька згинань з дотриманням техніки;
  • завершити підхід потрібно декількома згинання без урахування техніки (з чітінгом);
  • на відпочинок дається 1 хвилина;
  • далі беремо важкі гантелі і повторюємо сет за описаною схемою (хват долонями до себе, долоні паралельно один до одного, чітінг).

Необхідно виконати 3 підходи з легкими гантелями і 2 з важкими, чергуючи снаряди. Відпочинок між сетами – 1 хвилина. Вага першої і другої пари гантелей знижується з кожним підходом. Результатом такого тренування стане печіння в цільової м’язі і візуальне збільшення біцепса.

Роботу над біцепсом можна об’єднати з розвитком грудних м’язів. Тренувальну програму можна розбити так: жим лежачи для грудних м’язів + біцепс за описаною схемою; присідання для ніг + жим штанги стоячи для плечей; тяга штанги в нахилі для спини + розгинання рук на блоці для трицепса. Працюючи за запропонованою схемою, вдасться розвивати своє тіло симетрично і гармонійно.