Обличчя

Прокручуємо перед сном день, як в кінотеатрі – тренуємо пам’ять і швидко засипаємо

Я вже й не пам’ятаю, де підгледіла це вправу або читачі поділилися, але практика виявилася досить цікавою і робочою до всього іншого. Особливо, коли доводиться потренувати свої інтелектуальні здібності і трохи розслабитися, коли ні про що інше думати особливо і не хочеться. Так як бувають моменти, що втомлюєшся буквально від усього, навіть від власних думок в голові. Тому цікаво просто прокрутити минулий день і згадати можливо найдрібніші моменти. Давайте поговоримо про це вправі.

На даний момент багатьом може здатися вправа дуже важким, так як не завжди день може пройти добре і спокійно, а навпаки викликати не найприємніші емоції. Тому тоді вправа може змінюватись. Якщо день пройшов не дуже приємно, то можна постаратися згадувати тільки позитивні моменти або в яку одяг були одягнені люди, що вас оточували. Або які жести вони використали – це дуже добре тренує пам’ять, щоб ми не забували навіть про найдрібніших деталях. Адже це ще й корисний навик. Якщо ж день пройшов добре, то можете прокрутити його з самого початку, як у кінотеатрі, згадуючи найдрібніші особливості дні і його перебіг. Але що це дає:

  • Це допомагає відвернути себе від негативних та неприємних думок, що тягнуть енергію і здоров’я, так як ми знову і знову повертаємося на хвилюючі моменти
  • Допомагає швидко заснути, ви й не помітите
  • Тренує пам’ять, адже дрібні деталі ще потрібно постаратися згадати
  • З ранку ви будете відчувати себе бадьоріше і відповідно відчувати
  • У моменти спокою фізичне тіло і здоров’я відновлюються

Якщо говорити про недоліки, то звичайно вже зовсім погані дні перекручувати не дуже приємно.

Як робити вправу на прокручування дня:

Лежачи перед сном закриваємо очі. Ви можете уявити, що ви сидите на кріслі, а перед вами великий екран, який показує ваш минулий день і всі його дрібні деталі. Ви вільні згадувати все, що ви робили і бачили. Якщо хочете тренувати пам’ять, то краще згадувати не дуже прості речі, наприклад одяг людей, їх міміку або жести і т. д. Якщо просто хочете розслабитися, то крутіть день. І зазвичай дуже швидко засинаєш.