Квіти

Ритуал з грошовим деревом для багатства

Як відомо грошове дерево залучає гроші і багатство в будинок. Щоб ваше дерево багатства не загнулось, воно потребує правильного догляду. Але просто гарного догляду за ним не достатньо. Щоб залучити у ваш дім достаток і благополуччя необхідно його правильно посадити і провести невеликий ритуальчик.

Це найвідоміше рослини для залучення прибутку у ваш будинок.

При посадці обов’язково враховувати фазу місяця. Садіть його на зростаючу місяць, тоді ваше дерево буде добре рости, притягувати енергію грошей, а разом з ним підростуть і ваші доходи.

Відросток для посадки необхідно відокремити самому, щоб ваші грошові потоки енергії проходили саме через ваші руки. При посадці добре промовляти слова змови, бажано щоб вас в цьому монет ви не відволікалися на домашні клопоти. На дно вашого слід покласти три монетки, монети повинні лежати гербом догори і різного достоїнства. На кожну монету необхідно сказати слова:

Далі під час щоденного поливу промовляйте слова для припливу грошей:

“Тобі рости, а мені в багатстві цвісти. Амінь. “

Доглядайте за своїм деревом, як за улюбленим членом сім’ї. Вважається, що якщо дерево добре росте і дає пагони, то з таким же темпом будуть рости і ваші доходи. Якщо ваше дерево зацвіте, але це трапляється вкрай рідко, чекайте величезного прибутку. У разі, якщо дерево зламається або пошкодитись, це обіцяти грошові збитки. Щоб посилити магію грошей посадіть “ваше дерево багатства” в червоний або зелений горщик. Ці кольори-символи багатства і процвітання. Згідно з правилами фен-шуй «дерево багатства» варто розмістити в південно-східній стороні вашого житла.

Ваше дерево багатства дуже відчуває енергетику вашої оселі. Наповнюйте вашого друга емоціями добра і процвітання. Якщо ви будете робити все правильно, можете не сумніватися, ваше « дерево багатства» нагородити вас припливом грошей, а грошові потоки поллються на вас річкою достатку.

Читайте мої статті: