Обличчя

Рвемо папір від стресу і роздратування, коли хочеться виплеснути всі свої емоції. І эмпатам підійде

Пам’ятаєте, що не так давно у мене була стаття про вправі в якому ми рвемо папір ногами – це теж дуже цікаво, але сьогодні все ж традиційний спосіб поліпшити свій настрій. Про нього ми звичайно всі знаємо, тільки от багато хто забуває, так і більшою мірою ми звикли тримати свої емоції в собі, щоб не дратувати нікого із навколишній. Але у вихідний день, коли є час відпочити і розібратися будинку чому б не влаштувати такий спосіб релаксації, як утилізація непотрібної папери (та й не тільки). По мені це найпростіший спосіб, коли ви дуже сильно втомилися від власних емоцій – підходить і эмпатам Як же без цього.

Я розумію эмпатов і людей, які чутливі до чужих емоцій і навколишнього егрегору настрої в повітрі. Відчувати і жити чужими негативними емоціями порівняльне задоволення. Та й тим, хто навіть не відчуває чужих емоцій дуже важко справлятися з власними емоціями, а вже виплеснути їх не завжди вдається. І все це накопичується і накопичується, що в подальшому може викликати емоційні зриви і проблеми з фізичним тілом і здоров’ям. Нехай кожен про це знає, що вже говорити, а вже підвищення значення Ат від стресу справа 5 хвилин, і нічого хорошого. Тому будемо розслаблятися за допомогою гори паперу, картону і всього того, що можна порвати.

Я згадала про це тільки вчора, коли їхала додому. Бо в силу эмпатичности я відчуваю чужі емоції, і перебувати в громадському транспорті мені не завжди комфортно в силу оточуючих людей і їх емоцій, які не завжди заглушуються звичними методами і не працюють поруч з деякими людьми. В загальному зазвичай, це на довгий час може виводити мене з емоційної рівноваги, адже наскільки ви знаєте емпати схильні “емоційним гойдалок” у залежності від людей, що його оточують. Тому довелося скидати чужі емоції і стрес ось з таким вправою. Може вона і вам сподобається.

Рвемо все, що рветься і може порватися:

Отже, я зазвичай роблю це вправа у вихідний, або коли є час. І є у мене такий шафка з купою непотрібного паперу. Готуємо большоооой пакет, щоб не прибирати потім. Беремо трохи листів і починаємо їх рвати так, як вам хочеться. Просто рвіть і знімайте стрес, не думайте, виплескуйте емоції. Є непотрібний картон або коробки – рвемо, старі ганчірочки, які не потрібні – рвемо. Загалом все, що вам не потрібно і може бути утилізовано таким способом підлягає емоційної розправі.

І після цього стає дуже легко, правда сміття виносити доведеться, але це дрібниці життя.