Обличчя

Широко відкриваємо рот і погладжуємо жувальну м’яз. Вправа для овалу обличчя і правильних пропорцій

Довго думала писати цю статтю чи ні, ну да ладно, сподіваюся, що все пройде добре. Ви напевно знаєте, що з плином життя: стрес, роздратування, втому, напругу, так і в цілому ж року йдуть овал обличчя починає плисти, пропорції спотворюються і змінюються. Але більшість не намагається з цим щось робити, або роблять практики, але це мало ефективно і не приносить належного результату. Чому, варто трохи частіше широко відкривати рот і розслабляти жувальну м’яз. Але навіщо і яка від цього користь. Давайте подивимося.

Краса і овал обличчя, його пропорції і кут молодості якраз зав’язані на жувального м’яза. Вона найсильніша з усіх, що є на нашому обличчі і ви самі свідомо сприяєте тому, що вона напружується: і перша найголовніша причина це стрес. Від нього ви навіть уві сні будете затискати цю область. Але як такого ви цього не відчуваєте, так як звикаєте до ситуації і це вас не сильно турбує. Поступово овал обличчя і його краса почнуть змінюватися:

  • Овал особи почне змінюватися і плисти
  • Пропорції почнуть плисти, не буде симетрії
  • Форма особи може розширюватися
  • Ви будете відчувати напругу, але незрозуміло звідки
  • Змінюється кут особи – його ще називають “кут молодості”
  • Можуть з’являтися мішечки, які в Кореї називають “эгье саль”

Про недоліки вправи про який ми сьогодні говоримо сказати можна – все потрібно робити повільно, інакше можуть з’явитися не дуже приємні відчуття. І природно, що при наявності серйозних проблем варто поговорити з фахівцем про вправі, йоги або інший практиці, що ви збираєтеся робити.

Що ж потрібно робити і як розслабити обличчя, ЖМ:

Для початку прикладіть долоні трохи нижче щік і зробіть кілька жувальних рухів. Ви відчуєте, як під руками щось рухається. Це і є жувальна м’яз, що псує нам красу і молодість.

  • Перше, що потрібно зробити, це широко відкрити рот, затримати його на 10 секунд і знову закрити. Так повторюємо 20-30 разів. Все робиться повільно
  • І друге це м’яке погладжування круговими рухами за годинниковою стрілкою, зони, де як раз під руками і ви відчували рух. Можна трохи підсилити натиск при доторканні. Протягом 3-4 хвилин

І ви відразу відчуєте, як розслабилися. Краще робити вправу щодня, коли ви можете приділити собі на це час.