Психологія

Спитай його про це

У цій статті ми назвемо 3 важливих питання, які слід задати на першому побаченні. Відповіді на які допоможуть зрозуміти, який чоловік стоїть перед вами.

1. Які жінки тобі подобаються?

Тільки не варто ставити це питання офіційно. Запитайте про це чоловіка в легкій, невимушеній бесіді. Щоб у нього не склалося відчуття, що він прийшов на якийсь допит кастинг.

Скажіть що-небудь на зразок:

Мм, ти такий незвичайний чоловік. . Цікаво, які жінки тобі подобаються?

Можливо, він захоче уточнити, що ви маєте на увазі, зовнішність або якість.

Скажіть, щоб він назвав все, що для нього важливо, на що він звертає увагу.

А далі уважно слухайте, що він вам відповідає. Не перебивайте його. Постарайтеся зрозуміти, який чоловік перед вами, якщо йому важливо в жінці те, що він вам говорить.

Аналізуйте. Наскільки вам підходить ця людина, чи зможете ви дати йому те, що він чекає. Чи може такий типаж дати щось вам. При цьому не вішайте на чоловіка клеймо з перших слів. Якщо ви почули не зовсім те, що очікували, не треба відразу думати «Ой, мені з тобою все зрозуміло». Переконайтеся, що були праві. Чоловік теж може перенервувати і наговорити не потрібних речей.

До речі, це питання варто задавати не тільки на перших побаченнях. Якщо ви хочете краще пізнати чоловіків, поставте це питання вашим друзям, знайомим. Наприклад, ви знаєте характер свого друга, отримавши від нього відповідь, у вас складеться уявлення, які дівчата цікавлять таких чоловіків. І чим більше чоловіків ви опитаєте, тим краще будете розуміти, який чоловік запросив вас на побачення.

2. Чи повинна жінка працювати?

Це просте питання, за яким також можна дуже багато чого зрозуміти про людину. Що для нього важливо, чого він очікує від своєї супутниці. І вам буде краще уявити, наскільки ця людина вам підходить.

Можливо, він скаже, що повинен заробляти чоловік, а жінка – сидіти вдома. Якщо ви теж мрієте присвятити себе родинного затишку, то ви зійшлися на думці. А якщо ви кар’єристка і не бажаєте сидіти вдома, варити борщі?

Подібне питання краще з’ясувати відразу, щоб не розчаруватися в людині в майбутньому.

3. Які у тебе цілі в житті?

Щоб скласти уявлення про людину, потрібно знати, до чого він прагне. І прагне до чого-то взагалі? Бути може, він просто живе сьогоднішнім днем. З ранку до вечора стирчить на заводі, а ввечері лежить на дивані з кухлем пива і дивиться телевізор.

Можливо, ви зрозумієте, що не бачите себе поруч з людиною, що йде до озвучених цілей.

Загальні поради

Отримавши відповіді на ці 3 питання, ви цілком можете скласти психологічний тип чоловіка. Ви можете уявити що це за людина, чим вона живе, які в неї цінності в житті.

Найголовніше, не перетворюйте ваше перше побачення в співбесіду. Якщо у чоловіка все-таки склалося враження, що він прийшов влаштовуватися на роботу, заспокойте його. Вибачтеся, що так вийшло. Скажіть, що не хотіли, щоб у нього склалося таке відчуття. Просто вам він дуже цікавий як чоловік, тому вам хочеться більше дізнатися про нього, тому ви ставите всі ці питання.

Створіть спокійну обстановку, дізнавайтеся чоловіка ненав’язливо, не будуйте розмову у форматі «питання-відповідь, питання-відповідь».

Якщо вам сподобалася стаття, підтримайте нас лайком. Підписуйтесь на наш канал, а ми в свою чергу будемо намагатися публікувати тільки самий цікавий і якісний матеріал.

Спасибі.