Мотивація

Топ-10 ранкових звичок, які допоможуть скинути зайві кілограми

Багато людей не задоволені свої вагою. У кого-то якщо пару зайвих кілограм (як вони вважають), у кого-то вони дійсно присутні.

Не всі можуть дотримуватися виснажливих дієт, які ще, в свою чергу, шкідливі для здоров’я. Але ми підібрали для вас список топ-10 ранкових звичок, які допоможуть скинути зайві кілограми.

№1. Ніколи не пропускайте ранкову трапезу.

Можливо, ви не любите снідати, але недооцінюйте його значимість. Ні в якому разі не пропускайте сніданок! Чому? Якщо ви цього не зробите, то будете переїдати протягом усього дня, а отже будете набирати зайві кілограми.

Сніданок також важливий через те, що він наповнює організм енергією і додає бадьорості.

Якщо у вас немає часу готувати з ранку, приготуйте з вечора. Ви можете зварити вівсянку і яйця, а вранці їх розігріти і додати в кашу горішки і сухофрукти.

№2. Додайте в свій сніданок білок.

Білок допоможе вам не тільки своїми корисними властивостями, але і допоможе залишатися ситим на довгі години. Але не забувайте про те, що білок має бути якісним: яйця, риба, молочні продукти.

№3. Забудьте про хлібобулочних виробах.

Так Так. . . якщо ви любитель солоденьких тістечок і булочок, то забудьте про них! Саме булки і сприяють набору лишніх кілограмів, тому помітите їх, наприклад, хлібцями з медом.

№4. Пийте воду.

Почніть сові пробудження зі склянки води. Вода наповнить ваш організм енергією. Також за завтраком можете випити чашку чаю, він прискорить метаболізм і сприяє спалюванню жиру в організмі.

№5. Не завтракайте поспіхом.

Завтрак повинен проходити у спокійній обстановці, не поспішаючи. Ні в якому разі не поспішайте, прожовуйте завтрак, щоб потім не хворів на шлунок. Також лікарі рекомендують їсти сидячи, щоб зосереджуватися на їжі. Правильний і спокійний завтрак дасть більше насичення, і ви не будете переїдати.

№6. Зробіть зарядку на голодний шлунок.

Найкраще тренування – натщесерце. Чому? Тому що якщо ви будете займатися спортом на голодний шлунок, то витрата енергії підуть жири.

№7. Прокидайтеся рано.

Фахівці рекомендують прокидатися рано, так як статистика доводить, що хто рано встає, той більш стрункий і щасливий.

Але для того, щоб встати рано, лягайте раніше з вечора.

№7. Перевіряйте свою вагу.

Спробуйте вранці, перед сніданком, встати на ваги і перевірити свою вагу. Зважування допоможе вам не забувати про те, що потрібно правильно харчуватися.

№8. Додайте в сніданок корицю.

Кориця допоможе контролювати рівень апетиту.

№9. Перед прийомом сніданку будьте одягненим.

Забудьте про піжамі на сніданку. Під час їжі ви не повинні відчувати себе розслабленим. Одягнувшись, ви можете бути більш зібраними і привабливими.

№10. Їжте не тільки білок, але і жовтки.

Багато люди, дотримуючись дієти, не їдять жовтки. Але в жовтках як раз є основна частина корисних речовин яйця, тому з’їжте менше яєць, але не забувайте про жовтку.