Мотивація

Топ-фраза з книги «багатий тато, бідний тато»

Варто зазначити, що уявлення про гроші та зверненнях з ними досить сильно застаріло. Багато хто просто не розуміють відмінності пасивів від активів, і живуть, заробляючи на квартири, машини, але не вилазять з «кредитних ям».

Думаю, кожен другий чув про книгу Роберта Кийосаки «Багатий Тато, бідний тато». Практично всі бізнес-тренери і просто успішні люди колись брали в руки цю книгу!

У багатьох з них навіть почався шлях до успіху саме з цієї книги.

У книзі «Багатий Тато, бідний тато» Роберт Кійосакі на прикладі батьків ділить людей на дві категорії – бідні та багаті.

Наприклад, один батько часто каже: «Я не можу собі цього дозволити». Другий же забороняє навіть вимовляти ці слова. Він наполягає, щоб його дитина говорив: «Як я можу собі це дозволити? ».

Перша фраза є твердженням, друга – питанням. Перша розслабляє, а друга змушує задуматися. Крім того, у книзі автор дає зрозуміти, що шлях до успіху безпосередньо залежить від нашого мислення.

Ця книга повинна стати настільною, щоб ви завжди до неї зверталися! Сьогодні я зазначу топ-6 фраз, які відображають головну думку Роберта Кійосакі в книзі:

№1

«Потрібно знати різницю між активом і пасивом і купувати активи».

№2

«Багатство – це здатність людини якийсь час жити, не працюючи, тобто якщо сьогодні я перестану працювати, скільки я проживу? ».

№3

«Бідний і середній клас працюють за гроші. Багаті змушують гроші працювати на себе».

№4

«На жаль, більшість людей не стають багатими лише тому, що дуже бояться програти. Переможці не бояться програшів. Невдача – це невід’ємна частина процесу досягнення успіху. Люди, що уникають невдач, уникають і успіхів».

№5

«У реальному світі часто пробиваються нагору не розумні, а відважні».

№6

Життя б’є всіх. Але одні здаються, а інші чинять опір. І лише небагато засвоюють урок і йдуть далі. Такі люди радіють ударів життя. Для них кожен удар означає, що їм потрібно дізнатися щось нове. Вони вчаться і рухаються далі. Велика частина просто здається, а деякі – такі, як ти – борються».

Рекомендуємо до прочитання –