Тренування

Тренування з тяжкістю роблять тіло дівчини по справжньому красивим. Три найкрасивіші фитоняшки

Все життя я чую міркування про те, що тренування, а особливо бодібілдинг роблять тіло дівчини негарним і занадто грубим. Щоб розвіяти цей стереотип я пропоную Вам оцінити статура трьох дівчат які досягли великих успіхів у тренуваннях і багато років провели в тренажерних залах.

Ці дівчата дійсно важко працювали і піднімали дуже важкі гантелі та штанги. Але, замість величезних м’язів Халка, вони демонструють витонченість якому позаздрить будь-яка дівчина, пренебрегающая тренуваннями і правильним харчуванням.

Дівчата не піднімають нічого важче булочки з маслом, чомусь не бояться що жир на руках і ногах позбавить їх жіночої витонченості, навіть коли там вже звисають величезні шматки жиру. А ось навіть самі легкі гантелі змушують їх відчувати страх за свою жіночність і граціозність.

Але, давайте подивимося, як виглядають тренуються дівчата, чемпіонки в реальному житті.

У сучасному світі захоплення спортом серед молоді зростає з величезною швидкістю. Зрозуміло, що представниці слабкої статі бажають бути в тренді, прагнуть придбати підтягнуту фігуру. У цьому випадку наполеглива праця принесе свої плоди.

Хто ж є найкрасивішою фитоняшкой, образ якої не дає спокою всьому світу?

Пейдж Хэтэтуэй

Пейдж Хэтэтуэй є ефектною блондинкою, фітнес-моделлю і бодибилдершей з світовим ім’ям. Народилася в Миннессоте, дівчина почала спортивну кар’єру в дві тисячі одинадцятому році з регулярного відвідування спортивного залу.

Її тренер зміг переконати дівчину почати готується до майбутніх змагань фітнес-бікіні між дівчатами. В результаті вона змогла отримати на друге місце. Після цього Пейдж вирішує грунтовно займатися фітнесом.

Пейдж Хэтэтуэй

Поряд з кар’єрою в області фітнесу, бодібілдингу, Пейдж успішно вибудовує свою діяльність у відомих соціальних мережах. У 2013 році американка досягає впевненої перемоги в конкурсі «FLEX BikiniModel». Кароока блондинка, завдяки своєму сталевому характером досягла величезних успіхів.

Аліна Баретто

Аліна Баретто являє собою володаря чудових атлетичних форм.

Дівчина бере активну участь у змаганнях, будучи особою МНР, рекламує відомі бренди.

Дівчина бере активну участь у змаганнях, будучи особою МНР, рекламує відомі бренди. Вона наполегливо тренується, її візитною карткою є ноги і стегна.

Аліна Баретто

Єлизавета Мукминова

Єлизавета Мукминова за короткий термін активно проявила себе в змагальному бодібілдингу. У дві тисячі десятому році вона вперше прийшла на фітнес-курси.

Єлизавета Мукминова за короткий термін активно проявила себе в змагальному бодібілдингу.

У дві тисячі чотирнадцятому і п’ятнадцятому роках стає дворазовою чемпіонкою Росії. Дівчина вважає, що мотивація знаходиться всередині людини, що не треба шукати її на стороні. Цей вид спорту спрямований на суперництво з самим собою.

Єлизавета Мукминова за короткий термін активно проявила себе в змагальному бодібілдингу.

Чудові дівчата добилися приголомшливих результатів у своїй зовнішності.

Чудові дівчата добилися приголомшливих результатів у своїй зовнішності.

Вони проробляють величезну роботу над собою. Вони красиві, володіють величезною силою волі. Дівчата вміють ставити перед собою мету і йти до неї.