Обличчя

Виконання бажань за допомогою візуалізації. Цікава вправа на 20 хвилин в день

Практику візуалізації вважають однією з потужних для виконання своїх бажань. При цьому, з нею ви зможете поліпшити свій настрій, заспокоїтися і стати трішки щасливішими у себе в думках, а потім вже і в реальності. Адже багато залежить від того, що ми думаємо і як ми думаємо, адже саме таки чином ми обмінюємося з Всесвіту енергією та інформацією, а в замін отримуємо те, що думаємо. Це перший і найпростіший закон енергообміну Всесвіту. І тут, щоб все пройшло добре і гладко і використовують техніку візуалізації, щоб порадувати себе і виконати своок е бажання. Давайте детальніше поговоримо про цю вправу.

Дана практика найкраще діє, коли ви робите її систематично і постійно. Приділяючи вправі за 20 – 30 хвилин в день. Якщо цього не робити, то по суті і ефективності ніякої не буде, але якщо ви поставитеся до цього усвідомлено, то можна буде побачити перші плоди своїх старань. Це як афірмації, тільки ви їх візуалізуєте. Звичайно, на початку буде дуже складно робити вправу, та ще й кожен день. Але при бажанні можна все – навіть знайти час на 20-30 хвилин, щоб приділити собі коханому і своєї мрії.

Єдине, в чому може бути проблема – людина може не розуміти: “чого він хоче і що для нього є найбільш важливим моментом. Тому, перед тим як робити вправу варто скласти список, чого ви хочете насправді: що важливіше і в пріоритеті. Наприклад, зміцнити фізичне тіло і здоров’я, впорається з якоюсь конкретною проблемою в цьому плані, або поліпшити зовнішність і красу, молодість. Багато хто таким чином примудряються навіть змінити зовнішність: наприклад, змінити відтінок очей. Це звичайно складно і дуже довго, іноді може пройти півроку або рік, коли людина побачить перші результати. Тому не можна кидати це вправа на перших порах, якщо ви нічого не бачите.

Як же робити вправу:

Вибираємо собі конкретний час, коли у вас є можливість виконання техніки візуалізації. І важливо, щоб вас ніхто не відволікав ці 20-30 хвилин від вправи. І починайте уявляти собі ситуацію вже в теперішньому часі, ніби ви вже отримали те, чого так хотіли вже зараз. Нехай ці емоції від отриманого будуть дуже яскравими, а ваша думка променем спрямується в потік Всесвіту, де переработается і прийде до вас матеріальним елементом.

Так наприклад, якщо людина хоче зменшити свої сантиметри на талії він може представляти, як це вже отримав, які емоції у нього від цього є, а ще як він домагався результату. Звичайно, це не може статися вже завтра, але терпіння і візуалізації можуть багато.