Обличчя

Візуалізація снігу – приємне вправа, щоб поліпшити настрій і заспокоїтися

Чи помічали ви за собою таке, що не можете довго розслабитися і заспокоїтися. Постійно в якомусь напрузі, втоми, роздратуванні – так жити не можна, і мало того, досить некорисно для фізичного тіла і здоров’я, так і молодість від постійного перевантаження не додасться, а зовсім навіть навпаки – це кожен з нас розуміє, але нічого вдіяти не може. Тому доводиться шукати для себе варіанти, що швидко допоможуть підняти настрій, заспокоїтися і відчути безтурботність. А чим це корисно? І як робити вправи на візуалізацію падаючого снігу? Ми сьогодні і подивимося.

Дуже часто візуалізації стають самим простим і відмінним варіантом, який допомагає хоч якось взяти себе в руки, ну або піднімає настрій, коли чоловік був стомлений і виснажений. Навіть якщо ви не вмієте із робити, варто лише почати і практикуватися з часом обов’язково все вийде. А чим це корисно? Справа в тому, що під час активного способу життя і під час відчуття спокою ми резонуємо на різних частотах. У першому варіанті можна сказати про хвилях Бета, а в другому про хвилі Альфа. Хвилі бета виробляються нами в моменти активної діяльності, коли ми працюємо і робимо, але не входимо в стан “осяяння”, “трансу”, як це буває у художників і письменників. Дані хвилі у великій кількості стають джерелом багатьох проблем зі сном і дратівливості.

Якщо ми говоримо про хвилі альфа, то ті, що з’являються в розслабленому стані, при медитації, під час пробудження. Вони можуть вам дарувати інтуїцію в більш яскравому її відчуття і розуміння, осяяння, вони відновлюють нас і наше фізичне тіло. Ну і звичайно сприяють молодості і чим частіше людина спокійний і розслаблений, тим краще. Я думаю, що багато хто це розуміють.

І ось візуалізація дійсно розслабляє, дарує спокій і зменшує втому. І в зимовий час мені подобається уявляти, як іде сніг, а ти на нього дивишся і розслабляєшся. Це покращує настрій і, до речі, допомагає під час не дуже приємних розмов переключати увагу з об’єкта розмови на уяву.

Як робити вправи на візуалізацію снігу:

Все дуже і дуже просто. Ви закриваєте очі, якщо не можете візуалізувати без цього і уявляєте вулицю, що вам подобається – не обов’язково той, що є насправді і бачите, як з неба зривається сніг. Він спокійний і тільки заспокоює. Дивіться на нього з боку і заспокоюйтесь, заряджайтеся енергією і бадьорістю.