Тренування

Як накачати біцепс гантелями

Складно уявити мужню постать без накачаних біцепсів. Не дивно, що більшість новачків у спортзалі насамперед прагнуть качати руки. І дуже багатьох неофітів цікавить, за скільки можна накачати біцепс гантелями в залі або будинку. Давайте розберемося, що потрібно робити, щоб отримати значні біцепси. А якщо ви хочете швидких результатів, то приходьте на тренування , де працюють досвідчені інструктори, які складуть індивідуальну програму з прокачування рук.

Що таке біцепс плеча?

Біцепс – це двоголовий м’яз плеча, що відповідає за згинання передпліччя і плеча. Біцепси знаходяться на зовнішній фронтальної частини руки та добре видно під шкірою. Правильні тренування дозволяють значно збільшити ці м’язи в обсязі, що призводить до вираженого рельєфу. Крім того, від прокачування біцепсів багато в чому залежить сила атлета.

Але якщо вас цікавить, як швидко накачати біцепс гантелями, слід пам’ятати про те, що разом з двоголового м’язом плеча слід тренувати триголовий – трицепс, інакше руки не надто збільшаться в об’ємі.

На сьогодні існує безліч вправ для тренування біцепсів, у тому числі з власною вагою. Багатьох цікавить, як накачати біцепс за допомогою гантелей, адже це найпростіше, так як пару гантелей не складно прикупити додому. Вага гантелей вибирайте в залежності від підготовки.

Новачкам слід потурбуватися питанням, як накачати біцепс гантелями 4 або 5 кг, а через 3-4 тижні можна збільшити навантаження на 2-3 кг. Більш досвідченим підійде варіант, як накачати біцепс гантелями 10 кг, але при регулярних тренуваннях і ця вага слід піднімати.

Отже, давайте докладніше розберемося, як накачати біцепс гантелями за тиждень, місяць або півроку.

Як правильно тренувати руки

Якщо вас цікавить, як накачати біцепс гантелями, то пропонуємо вам задуматися і про те, як опрацювати трицепс. Адже без накачаних трицепсів ви не отримаєте об’ємних і сильних рук. Вся справа в тому, що саме трицепс займає максимальну площу плеча, а біцепс – всього невелику зовнішню частину. Безглуздо і марно качати біцепс у відриві від трицепса.

Отже, який же гантеллю можна накачати біцепс? Вага снаряда повинен дозволяти вам робити не менше 10-12 підходів без чітінгу. Якщо ви здатні виконати згинання рук тільки 7-8 разів, то вага занадто великою, якщо спокійно робите 15 повторень, то візьміть гантелі побільше.

Тих, хто займається вдома цікавить, чи можна накачати біцепс гантелями 5-10 кг. Якщо ви з легкістю робите більше 15 згинань рук з цією вагою, то качати доведеться довго. Але якщо варіантів немає, то доповніть тренування вправами з власною вагою, щоб більш прицільно опрацювати руки.

Перш ніж думати про те, як накачати біцепс трицепс гантелями, зверніть увагу на правила тренування рук:

 • Опрацьовуйте біцепси не окремо, а в рамках фулбоди-програми, тренування на груди або спину;
 • Виконуйте не біцепс не більше 2-3 вправ, так як ця м’яз включається практично у всіх рухах рук;
 • Включайте в тренування 2-3 вправи з власною вагою: підтягування, віджимання, планки.
 • Чергуйте гантелі і штангу, щоб дати струс організму.

Слідуючи простим правилам, у вас не залишиться питань, як накачати біцепс чоловікові гантелями, особливо, якщо ви будете тренуватися не рідше 3-4 разів на тиждень.

Кращі вправи на біцепс

Тепер ви знаєте, як правильно накачати біцепс гантелями в залі або будинку, а тому пора приступати до практики.

Для початку подивимося найкращі вправи, щоб накачати біцепс гантелями і штангою:

 • Згинання рук з гантелями сидячи, в тому числі поперемінне і одиночне;
 • Згинання рук в машині Скотта;
 • Молотки на біцепс;
 • Підйом штанги на біцепс стоячи;
 • Віджимання від підлоги;
 • Підтягування зворотним хватом.

Всі ці вправи повинні входити в програму, як накачати біцепс гантелями, що і допоможе вам збільшити обсяг рук за пару тижнів. Вправи рекомендується виконувати не ізольовано, а в додаток до основної тренуванні:

Що робити, якщо біцепси не ростуть

Якщо ви добре вивчили питання, як накачати біцепс гантелями і штангою, але руки не ростуть, то, можливо, справа ось у чому:

 • Ви їсте мало білка, і м’язи не ростуть;
 • У вас худорляву статуру і вам потрібно більше часу для росту м’язів;
 • Ви нерегулярно тренуєтеся;
 • Ви берете занадто маленький вагу;
 • Ви не опрацьовує трицепси;
 • Ви займаєтеся в лайт-режимі.

А якщо хочете знати більше про те, чи можна накачати біцепс гантелями, то приходьте , де ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання щодо тренувань і харчування.

І наостанок відповімо на питання про те, за скільки можна накачати біцепс гантелями. Все залежить від фізичної форми, конституції тіла і регулярності занять. Але при регулярних тренуваннях перші зміни будуть вже через 2 тижні. Записуйтеся на заняття або дзвоніть по телефону для детальної консультації!