Психологія

Як підняти самооцінку

Якщо ви вже задавалися питанням, як підняти свою самооцінку, напевно ви усмехнетесь, почувши:

Щоб поліпшити свою самооцінку, ви повинні полюбити себе

Ви праві, це банально, але секрет здорової самооцінки криється якраз у любові до себе. Не поспішайте закривати статтю з думками «Я вже сто разів це чула, але щось не виходить. Легше сказати, ніж зробити».

Зараз ми розповімо вам, ЯК можна полюбити себе.

Ведіть себе так, немов це вже сталося. Уявіть людину, яка по вуха закоханий у вас. Які його дії? Він буде доглядати за вами, говорити компліменти, ставитися до вас з турботою і розумінням, правда? Він буде робити все від себе залежне, щоб показати вам свою велику любов, щоб ви її помітили й відчули.

Тому в першу чергу почніть себе балувати. Викиньте з голови думки, що ви сьогодні повинні встигнути щось зробити. Розслабтеся. Закрийте очі і подумайте, чого б вам хотілося?

Ви б хотіли відправитися по магазинах? Відмінно! Відвідайте свій улюблений бутік, купіть собі гарненьке плаття, в якому ви відчуєте себе королевою!

Вам хочеться чого-небудь смачного? Чудово! Загорніть до відділу з морозивом або загляньте в улюблену пекарню, порадуйте себе свіжою випічкою!

Ви давно не лежали на дивані і не дивилися свій улюблений серіал? Чудово! Сьогодні той самий день, коли ви можете собі це дозволити! І ніяких але.

Виконаєте своє бажання, забудьте ненадовго про інших. Як мовиться, і нехай весь світ зачекає. Розслабтеся і насолоджуйтеся моментом, ви цього заслужили. Запам’ятайте свої відчуття.

Виконайте ще одне своє бажання через пару днів, потім – на наступний день. Потихеньку привчайтеся радувати себе кожен день.

Навчіться доставляти собі задоволення. Перестаньте займатися тим, що вам не подобається. Виходите з дому, сподобавшись собі.

Можете завести щоденник і відзначати, що ви сьогодні зробили для себе коханої.

Дуже скоро ви почнете помічати, як критикує вас внутрішній голос зникає, як ви расцветаете і наполняетесь любов’ю до себе.

Змініть ставлення до себе через вчинки.

Поки ви не почнете робити ці кроки і будете продовжувати жити з заниженою самооцінкою, ви не відкриєте перед собою двері в щасливе майбутнє.

Із-за банальної невпевненості в собі ви не зможете пустити в своє життя справжнього чоловіка, який буде цінувати вас і носити на руках. Зате цілком ймовірно, що привернете до себе чоловіка, який буде користуватися вашими страхами, домінувати і ставитися до вас без поваги.

Ви не зможете дозволити собі зайнятися улюбленою справою, тому що не будете вірити в себе. Не варто приміряти на себе роль великої мучениці, кожна жінка гідна бути щасливою. Тим більше ви.

Якщо вам сподобалася стаття, підтримайте нас лайком. Підписуйтесь на наш канал, а ми в свою чергу будемо намагатися публікувати тільки самий цікавий і якісний матеріал.