Мотивація

Як прокинутися вранці: пятиэтапная стратегія пробудження

Кожен з нас коли-те (а може навіть зараз) стикався з проблемою пробудження вранці. Для багатьох людей цей «ранковий ритуал» є дуже складним. Напевно, простіше цілий день бути активним, ніж прокинутися рано вранці, особливо в зимовий період.

Ця величезна проблема («ранковий ритуал» пробудження) вирішена! Сьогодні ми підібрали для вас 5 кроків по спокійному ранкового пробудження.

Пятиэтапная стратегія пробудження виглядає так:

Крок 1. Мотивуйте себе на підйом заздалегідь

Хоч іноді нам важко прокинутися вранці, але бувають такі дні, коли ми прокидаємося дуже рано, при цьому бадьорі і веселі. Найчастіше це пов’язано з тим, що попереду у нас грандіозна подія або свято. Тому є бажання прокинутися набагато раніше.

Але якщо потрібно вставати на роботу, а цього дуже не хочеться, тоді і виникає проблема спокійного пробудження.

Спробуйте боротися з цим – почніть себе мотивувати з вечора.

Якщо зробити це вранці, то ідея може бути провальною. Спробуйте подумати, чим себе мотивувати і заради чого, ви дійсно готові прокинутися так рано. Навіть якщо ви будете їхати на нелюбиму роботу, знайдіть у собі сили знайти щось позитивне.

Крок №2. Будильник повинен бути встановлений максимально далеко від ліжка

Ніхто не змушує вас встановлювати будильник в іншій кімнаті, так як вранці ви просто можете не почути. Але поставити в іншому кінці кімнати, щоб потім стати для вимкнення будильника, ви можете.

Це гарна ідея, ефективність якої була доведена багатьма експертами.

Крок №3. Прокинувшись – біжіть вмиватися

Начебто очевидний факт, але сучасне суспільство, тільки прокинувшись, воліє спочатку заглянути в свій телефон. . . який потім дуже надовго «затягує».

Замість цього, як і будильник, залиште телефон подалі від ліжка. Відкривши очі, відключивши будильник, біжіть у ванну кімнату і вмивайтеся. Лікарі рекомендують також відразу почистити зуби.

Після цього «ритуалу» ви будете почувати себе бадьоріше, і вам не захочеться знову лягати в ліжко.

Крок №4. Випийте склянку води

Після того, як ви вмилися, можна випити склянку води. Вода, як відомо, займає 80% організму людини, тому дуже необхідна для поповнення енергії. Тільки уявіть, що ви не пили як мінімум 6 годин воду? Що відчуває ваш організм? Правильно, зневоднення! Випивши воду, ви відразу відчуєте прилив сил і енергії.

Крок №5. Одягніться в спортивний одяг

Для чого? Лікарі рекомендують вранці робити фізичні вправи. Якщо ви зніміть піжаму і надягнете спортивний костюм, то будете почувати себе більш підтягнуто.

Вже після зарядки ви відчуєте сили, адже фізичні навантаження – це один з головних чинників продуктивної та успішної ранку.

Будьте бадьорі і прокидайтеся правильно!

Рекомендуємо до прочитання –

Ще більше корисної інформації