Обличчя

Як я переконалася ще раз в тому, що біг – це не кращий варіант вправи

Така вправа, як біг знають всі. Хтось любить його і робить із задоволенням, а хтось вважає найкращим варіантом фізичного навантаження, що може бути. Але все пізнається в порівнянні. І щоб більше розуміти користь вправи конкретно для вас, то все треба пробувати. Але, я б не сказала, що це відноситься до бігу – саме цей товариш потребує, щоб ви практикували його поступово і завжди стежили за тим, як саме це фізична вправа впливає на вас. Я ще раз випробувала біг і хочу поділитися своєю думкою про те, чому біг – це не кращий варіант вправи, який я бачила.

Біг – це важлива вправа, яка вимагає хорошої підготовки і не тільки у фізичному плані, але і матеріальному, так як для того, щоб бігати необхідно потурбуватися гарною взуттям. Чому я так кажу. Справа в тому, що більшість досліджень говорить про те, що біг впливає на нашу опору, тобто ноги і на них у моменти стрибків і бігу лягає дуже велике навантаження. Але ми пам’ятаємо, що наше фізичне тіло все взаємопов’язано і, якщо щось не так зі стопами, то вони вже не можуть тримати вагу в повному обсязі і розподіляти його. Значить, це потрібно заміщати і хитре фізичне тіло робить так, що навантаження лягає в більшій мірі не на стопи, а вище на коліна і ТБС.

Але і вони не пристосовані до того, щоб тримати вас, так ще й компенсувати удар стопи об землю. Відповідно виникає що: перше віддачу отримує поперек, а друге з-за неправильного навантаження на ноги вас намагається тримати вже все тіло, що веде до перенапруження. Що власне я і побачила на власному досвіді, і на даний момент всі вправи я можу робити тільки сидячи, доки спина не прийде в себе від надмірного навантаження з бігом. Не робіть так, а вже якщо і вирішили бігати, то варто потурбуватися придбанням взуття, яка нівелює все це.

Другий момент-це наявність хоча б годин, які будуть вважати чсс. Навіщо? Справа в тому, що кожен рівень ЧСС щось дає, а якусь кордон перетинати не тільки не корисне, але й навіть можна сказати взагалі небажано. Давайте подивимося на таблицю, яка дасть вам більше ясності в цьому питанні.

А під час бігу ви самостійно підраховувати все це не зможете і можливо ваша тренування проходить даремно, а може і навпаки, але ви цього знати не можете, так як не відстежуєте цей момент. Чому іноді після бігу можна відчувати себе “не в своїй тарілці”.

Тому, біг – це не найкращий варіант тренування і вправи, коли ви тільки починаєте або маєте проблеми (особливо зі спиною). Я, напевно, ще довго практикувати його не буду.