Психологія

Як залучити гідного чоловіка

Сьогодні ми поговоримо про те, як сподобатися достойному чоловікові, щоб він захотів на вас одружуватися і зробити щасливою на все життя.

Можливо, ви очікуєте побачити тут секретний спосіб маніпулювання чоловіком, який би легко дозволив вам налагодити своє життя. У цьому криється одна з головних помилок багатьох жінок.

Справа в тому, коли ви намагаєтеся навмисно закохати в себе чоловіка і виступаєте в ролі ляльковода, а чоловік – ваша маріонетка, це не призводить до бажаного результату. Ви зазнаєте невдачі і не розумієте, що було не так. А причина провалу дуже проста – ви нещирі і неприродні.

Щоб подобатися протилежній статі, необхідно почати з роботи над собою, над своїм внутрішнім перетворенням. Коли ви працюєте над собою, ви искореняете причину ваших невдач у відносинах з чоловіками. У той час як маніпулювання чоловіками – відчайдушна боротьба з наслідком цих невдач.

Ви можете наносити тонну косметики на своє обличчя, маскуючи прищі або круги під очима, але від цього сама особа чистіше і свіжіше не стане. А от якщо ви зміните своє харчування, почнете висипатися, робити маски для обличчя, ваша шкіра помітно зміниться. Точно так само і в стосунках з чоловіками.

Перш ніж привернути увагу чоловіка, потрібно попрацювати над тим, що відбувається у вашій голові. В першу чергу необхідно позбутися сформованих стереотипів, які заважають вам рухатися далі.

Якщо ви незадоволені своєю зовнішністю, то згадайте, скільки страшненьких і пухкеньких дівчат ви зустрічали у своєму житті і дивувалися, що чоловіки в них знаходять. Так може бути, ви самотні зовсім не тому, що маєте не модельну зовнішність?

Припиніть відчувати себе неідеальною. У чоловіків немає ніяких стереотипів, вони не читають жіночих журналів і поняття не мають, які жінки сьогодні вважаються еталоном краси. Одна моя знайома довгий час комплексувала, що у неї дуже великі, товсті стегна, поки не зустріла чоловіка, який закохався в ці самі стегна. Йому не потрібні були ноги від вух, його не цікавили пропорції 90-60-90, йому подобалися худенькі ніжки і великі стегна!

Тому запам’ятайте, наше уявлення про красу і чоловіче уявлення про красу – це дві великі різниці.

Наступний фактор, який приверне до себе чоловіків – це любов до себе. Ви повинні полюбити себе такою, яка ви є.

Ви повинні кайфувати від самої себе.

Якщо ви виходите з будинку, сподобавшись собі, якщо ви йдете по вулиці, як по червоній доріжці, оточена журналістами та захопленими фанатами, якщо ви відчуваєте себе богинею краси, це стан передасться і всім оточуючим. Це найсильніший засіб, що притягує погляди чоловіків. Вони будуть відчувати від вас найпотужнішу енергетику захвату від себе і самі мимоволі почнуть думати «Як вона прекрасна! Ось це жінка! ».

Наступний пункт, який дозволить залучити чоловіка, це не дозволити собі запасти на нього при першому ж спілкуванні. Як тільки у вашій голові проноситься думка: «О, це чоловік моєї мрії», ви перестаєте себе контролювати і починаєте нервувати. Це призводить до дурному сміху, неприродного поведінки. Ви можете стати незграбною, говорити якусь нісенітницю, почати соромитися і нерозумно вести себе.

Вам потрібно відчувати себе спокійно і розслаблено. Постарайтеся спілкуватися з чоловіком так, як ніби він ваш старий знайомий. Ні в якому разі не зажимайтесь і не намагайтеся йому сподобатися, так ви зіпсуєте весь ефект.

Зрозумійте, щоб вас любили, вам не потрібно нікого з себе вдавати. Залишайтеся самі собою, будьте природні і невимушено, тоді у вас обов’язково все вийде. Адже ви хочете, щоб полюбили саме вас, а не маску, яку ви приміряєте на себе.

Любіть себе, будьте впевнені в собі і натовп шанувальників не змусить довго чекати! Будьте щасливі.