Обличчя

День “нічогонероблення” та догляду за собою. Найпростіший спосіб наповнення енергією для молодості, здоров’я та краси

Кількість життєвої енергії непостійна і може змінюватися в залежності від ситуації та того, що людина робить, робить, думає і навіть каже. Адже способів втрати життєвої енергії дуже багато, а ось поповнення завжди може бути складним. І зазвичай людина сама чисто інтуїтивно знаходить найпростіший і найдоступніший спосіб підживлення енергією та її відновлення – це “нічогонероблення” та догляд за собою. Який тут зв’язок з молодістю, здоров’ям та красою? І що роблять у такі дні? Давайте подивимося.

Отже, якщо говорити про те, який є зв’язок життєвої енергії та здоров’я, молодості та краси, то тут все просто. За вченнями Сходу в людини є енергія, яку він отримує з появою на світ і та, що умовно постійно змінюється: поповнюється або втрачається. Її називають у різних країнах по-різному: Ци в Китаї, Праною в Індії, Кі в Японії, Живий у Слов’ян. Тому багато хто схиляється до того, що робота фізичного тіла дуже тісно переплітається з енергією, яку ми маємо. Вона йде меридіанами або каналами, важливих моментів на Сході вважають той, щоб вона не застоювалася і не була в мінімальній кількості. Якщо це так, то здоров’я фізичного тіла знижується, зовнішній вигляд погіршується і людина швидко старіє. Ну це якщо казати дуже коротко.

Звичайно, для того, щоб поповнити енергію життя, є дуже багато варіантів: гімнастика, йога, медитації, просто вправи та фітнес, власна творчість, у когось це може бути читанням. Головне, щоб людина робила те, що вона хоче і отримувала позитивні емоції. Тому ті чи інші способи поповнення енергії можуть і не підійти. Наприклад, не всім подобається момент із фітнесом, йогою чи гімнастикою – деякі в принципі не люблять рух, як би корисно це не було і скільки б йому про це не говорили. Тому інтуїтивно починає шукати варіант поповнити свої запаси життєвої енергії.

І найпростіший варіант, до якого до речі тяжіють і емпати, тому що не можуть постійно відчувати чужих емоцій і витрачати свою енергію – це день “нічогонероблення”, просто відпочинку, спокою, догляду за собою. Особливо швидко енергію в останній спосіб отримують жінки. Але це одночасно і простий, і складний варіант, тому що оточення цього буває не розуміє. Але тут варто сказати, що якщо людині це потрібно, то вона у будь-якому випадку знайде спосіб це зробити. Тому, іноді варто собі дозволити один день відпочинку, щоб подбати про себе, свою красу та молодість, відсутність негативних емоцій і що найголовніше стресу.

Такий день можна провести дуже просто:

менше часу приділяти соц. мережам
менше порожньої балачки
догляд за собою: маски, скраби, ванни та ін.
робіть максимально те, щоб хотілося. Навіть якщо хочеться забратися – це теж спосіб поповнення енергії та її збереження, якщо ви відчуваєте позитивні емоції
не лайтеся, менше конфлікту, стресу, негативу
намагайтеся не навантажувати у такі дні свій інтелект
менше зустрічей з енерговампіром