Виховання

Як виховати з дитини спокійного і успішної людини

Найчастіше батьки вкладають у дітей дуже багато. Це приватні садки, школи по розвитку, дорогі іграшки. Однак це не завжди дає йому успішність в майбутньому. Адже для дитини важливо зовсім не це.

Які речі зроблять малюка успішним

Наприклад:

  • Увага до її потреб. Не варто забувати, що з дитиною потрібно робити не тільки уроки, але і гуляти, грати в настільні та спортивні ігри.

Це дозволить йому відчувати себе частиною родини, розуміти, що його люблять будь-яким, а не лише за хороші оцінки в щоденнику;

  • Спокійне сприйняття дитячих невдач. Якщо малюк не розуміє математику, не потрібно лаяти, а постаратися пояснити або найняти репетитора.

Далеко не всі вчителі в школі дохідливо пояснюють, а матеріал запускається. Не варто постійно контролювати виконання уроків, якщо дитина вже закінчив початкову школу.

Він повинен розуміти необхідність самостійного виконання завдань;

  • Допомога дитини вдома, в саду. Якщо малюк завжди бере участь у домашніх справах, то його не доведеться постійно мотивувати.

Замість постійного сидіння в соціальних мережах і безглуздого гуляння по вулиці з друзями він може принести користь будинку. Поставте завдання, поясніть, чому це важливо для всіх;

  • Мотивувати дитину потрібно своїми вчинками. Просто займатися моралями безглуздо, робіть всі справи разом з ним.

Не варто заохочувати виконання завдань весь час грошима, інакше дитина звикне до винагороди;

  • Право вибору дитина повинна мати ще в дитинстві. Деякі батьки насильно відправляють його в секції або музичну школу, вимагаючи виконувати те, що дитині не подобається.

Заняття з-під палиці не принесуть щастя, тому нехай малюк сам вибере те, що йому до смаку. Можна подивитися, що більше захоплює дитину, чим він готовий займатися довгий час сам;

  • Потрібно любити дитину, намагатися допомагати йому в усіх починаннях, навіть якщо його переслідують невдачі.

Не варто порівнювати дитину з іншими і критикувати. Не треба формувати негативні комплекси.

Кожна людина розвивається за своїм сценарієм. Не варто крокувати вперед і намагатися зліпити з дитини вундеркінда. Деяким дітям потрібно награтися, довше залишатися в дитинстві. Психіка його повинна дозріти.

Якщо у малюка не виходить, не варто віддавати його рано в школу, тим більше спеціалізовану, інакше йому буде дуже важко.

Він повинен піти в школу із задоволенням, розуміючи, що знання допоможуть йому стати успішним, досягти того, що він хоче.