Обличчя

Під водоспадом. Вправа, коли ви хочете “очистити” себе енергетично від негативу, заспокоїтися і відчути безпеку

Я вже якось писала подібну статтю, але якщо чесно, то сама насилу її знайду, а вже нові читачі й поготів, так і дуже кратенькая вона була. Тому сьогодні давайте ще трохи поговоримо про такому вправі “Водоспад” або “Під водоспадом”. Вправа дуже цікаве, просте у виконанні, а вже як відразу стає легше після нього (особливо, якщо до вас обов’язково приклеюється якийсь вампір. До эмпатам особливо). Тому, особисто мені здається, що це сама мінімальна практика, яку варто пам’ятати і знати, так як ніякого праці вона не викликає у виконанні і не витрачати дорогоцінного часу. Стоїмо “під водоспадом” і робимо вправу

безкоштовний

Дана вправа мінімальне і може використовуватися для “очищення” своєї енергії від негативу. Ви знаєте, буває таке відчуття і нерідко, ніби ти стільки всього набрав і як важко стає морально, душевно, так і фізично. Саме тому і корисно таку вправу, яка переважно використовується для таких цілей – прибрати негатив, який може заважати вам. Вправа корисно і для самовідновлення життєвої енергії, коли ви не так давно поговорили з важким (особисто для себе) людиною або энерговампиром, який витягнув весь резерв, а ви відчуваєте себе пригніченим, втомленим, та й взагалі фізичне тіло і здоров’я в такі моменти втрати енергії не завжди радує.

Також вправа “водоспад” може стати відмінним джерелом гарного настрою, розслаблення, спокою і безтурботності, коли ви довго не можете заспокоїтися і взяти себе під контроль. Особливо цікаво, що я пробувала вправу в моменти, коли ти не можеш глушити відчуття чужих емоцій (емпатія) і це також працює, навіть в масі. Тому, навіть як спосіб відвернути себе – це цікава вправа в якості гри з уявою. Ну і тренування яка хороша, якщо у вас напружено з уявою і вам важко дається будь-яка візуалізація. Тому починають з того, що знайоме найкраще – це звичайно вода.

Якщо говорити про недоліки практики, то я таких не помічала. Але якщо вам в цілому воно вам не сподобається, то можна знайти щось інше.

Як робити вправу “Під водоспадом”:

goodfon – вільний доступ

Все досить просто, ви можете сидіти або стояти. Прикрийте очі, або якщо ви вмієте візуалізувати з відкритими, то це необов’язковий пункт.

  • Уявіть, що ви перебуваєте в місці, де є величезний водоспад
  • Ви стаєте під нього і зверху йде потік води, теплої і свіжою, яка змиває весь негатив, а натомість дає відчуття спокою, впевненості і безтурботності

Так в уяві стоять, поки не відчують, що вистачить. Виходять і відкривають очі. Після цього можна робити свої справи зі спокійною душею і настроєм.

Ось таке у нас сьогодні вправу. Сподіваюся, що ви згадали про нього і воно буде не менш корисним і цікавим