Тренування

Про найсильнішій жінці в світі Ганни Куркуриной, її зовнішньому вигляді, орієнтації і біографії

Багатьох дивних особистостей я зустрічаю у всесвітній павутині. Нещодавно у мене виникла проблема, у мого сина, від надмірного захоплення гаджетами, стала утворювати на шиї загривок. У нас з лікарями напруга і тому вирішення даної проблеми я стала шукати в інтернеті. Шукала масаж і вправи. Увівши в пошуковому рядку Ю-туба слово «загривок» потрапила на відео Анни. Спочатку я думала, що заняття веде чоловік, причому дуже схожий на мою юнацьку любов. Потім, я подивилася друге відео Анни, і коли вона стала говорити від жіночого імені і називати себе Анею, я, чесно кажучи, встала в ступор.

Заспокоївшись, я вирішила дізнатися про жінку докладніше. Про те, як жінка, яка на 100% виглядає як мужик, прийшла до такого зовнішнього вигляду. А вся справа у важкій атлетиці, до якої Куркурина прийшла після 40 років. Вона зайняла всі призові місця у пауерліфтингу в 2008-2012 роках і зафіксувала 15 світових рекордів. Близько 20 років жінка працює тренером і готує спортсменів, а також веде аматорські секції.

Анна народилася 25 серпня 1966 року в Україні в місті Краматорськ, що знаходиться Донецької області. В дитинстві не захоплювалася спортом, але вчилася добре і школу закінчила з медаллю. Навчання продовжила в університеті на факультеті біології. Після закінчення навчального закладу деякий час працювала вчителем біології. Працювала там тільки тому, що не було свого житла, а вчителям надавали гуртожиток. Це був єдиний період в житті, коли Ганна одягалася жіночно і носила туфлі на підборах і сукні.

Робота в школі не приваблювала Анну. Вона любила тварин і хотіла життя пов’язати з ними. Тому змінила трудову діяльність у школі на роботу в зоопарку зоотехніком, носила важкі мішки і допомагала годувати дитинчат хижаків, що залишилися без матерів.

Аня з самого дитинства виглядала не так, як інші дівчата. У неї була коротка стрижка, а ті нечисленні бантики, які іноді купувала мама і зміцнювала до її короткій стрижці, не викликали у Куркуриной особливого натхнення. Жінка зазначає, що з дитинства соромилася своїх ніг і своєї фігури. Дівчиною вона була тендітною і важила всього 56 кг. Мала круглі вузькі плечі і об’ємні стегна, що робило фігуру схожою на грушу.

Аня дуже хотіла змінити фігуру. Для цього вона стала займатися аеробікою і гімнастикою. Але прикладені зусилля не давали істотних результатів. І вона вирушила в гойдалку. Тут наполегливо тренувала м’язи нарівні з сильною статтю. Тіло поступово втрачало жіночі форми, ставало більш м’язистим і чоловічим. Ганна поступово захопилася спортом, а в 1998 році, в 32 роки, відкрила власний спортклуб.

Після 40 років вирішила зайнятися пауерліфтингом. На рішення вплинула передача, в якій показували саму сильну жінку на планеті. Ганна каже, що в цей момент в її голові все перевернулося з ніг на голову, і вона зрозуміла, що хоче бути найсильнішою жінкою. Куркурина тренувалася довго і наполегливо. Практично жила в тренажерному залі і через два роки стала найсильнішою жінкою планети. Тричі, в 2008 році, в 2010 році і в 2012 році Аня ставала абсолютною світовою чемпіонкою з силового триборства. Шість років занять пауерліфтингом принесли жінці більше 50 нагород. Правда, про жіночої зовнішності довелося забути. Вона стала схожа на чоловіка не тільки зовні, але і внутрішньо. Навіть голос звучить по-чоловічому.

Зараз Ганна отримала популярність як тренер. Часто жінка проводить семінари та професійні майстер-класи, де вчить тренерському мистецтву. Анна випустила безліч дисків з авторською програмою тренувань під назвою «Зроби себе сам!».

У своїх тренуваннях Ганна закликає не направляти тренування тільки на одну область м’язів, а тренувати м’язи комплексно. До спортсменці приходять навіть ті, хто не знайомий зі спортом.

Незважаючи на свій чоловічий вид, Ганна Куркурина любить одягатися і годинами може бродити по магазинах. У її гардеробі не знайти суконь і спідниць, але брючних костюмів, джинсів і штанів у неї предостатньо. Правда, всі вони були куплені у чоловічих відділах.

М’язи Анни накачані таким чином, що вона може не носити бюстгальтер. Та й як такого жіночого бюста немає, тільки м’язи. Часто до неї на вулиці і в громадському транспорті звертаються як до чоловіка, але Анна на це не реагує, так як вже звикла.

Ганна ніколи не була заміжня і каже, що не потребує сильному чоловічому плечі. Також, в житті, Куркурина ніколи не закохувалася в чоловіка. Зараз орієнтація Анни нетрадиційна. Спочатку жінка ділилася моментами свого життя в соцмережі, за що на неї сипався шквал осуду. Зараз вона зрозуміла свою помилку і не розповідає про своє особисте життя.

Куркурина веде активну громадську діяльність і допомагає хворим дітям. Багатьох їй вдалося відновити спортом. Вони неординарна, сильна і смілива особистість. Ганна досі дуже любить тварин і допомагає прилаштувати бездомних кішок і собак. У будинку у неї п’ять кішок. Вона активно займається волонтерством і не байдужа до чужих проблем.