Психологія

Топ-3 смс від яких чоловік буде в захваті

Не знаєте, як порадувати чоловіка? Напишіть йому. У цій статті ви дізнаєтеся ТОП-3 смс, які викличуть захоплення у будь-якого чоловіка!

1. Виразіть вдячність

Не подумайте, що це заклик до постійної вдячності. Все має бути в міру. Також врахуйте, що подяка може бути різною. І ми зараз спробуємо це пояснити.

Банальна подяку звучить якось так:

Спасибі тобі

Велике тобі спасибі

Спасибі тобі за все

І т. д.

Однак чоловіки сприймають конкретику набагато краще, ніж загальні фрази. Тому краще написати:

«Спасибі тобі як чоловікові за . . . »

– і далі обов’язково допишіть, за що конкретно ви вдячні вашому чоловікові. Що саме він зробив для вас важливе і приємне. Це могло статися колись одного разу, але ви згадали про це у зв’язку з поточними подіями. Чоловік міг зробити щось для вас зовсім недавно. Або він робить це регулярно.

Приміром, якщо він вирішив якийсь складний питання, важливе для вас, подякуйте його за це.

Можливо, він нічого не зробив, але постійно запитує, чи не потрібна вам якась допомога, може він щось для вас зробити. Якщо для вас це важливо, подякуйте його за те, що він завжди готовий прийти на допомогу.

Якщо вам приємно, що він щодня телефонує і запитує, як у вас справи, подякуйте за цю уважність і турботу.

В кінці смс можна дописати фразу, посилює вашу вдячність чоловікові:

Завдяки тобі я відчуваю себе щасливою жінкою

Чим конкретніше буде ваша смс, тим кращий ефект справить ваше повідомлення на чоловіка. Пам’ятаєте, він повинен знати, за що саме ви його дякуйте.

2. Підкресліть чоловічі якості

Ви можете відзначити у своєму обранцеві такі універсальні якості, як розум, мужність і цілеспрямованість. Як мінімум одне з цих якостей підійде будь-якому чоловікові.

Ваша смс може виглядати приблизно так:

Привіт, Сергій! Хочу сказати, я вважаю тебе дуже розумним чоловіком.

Буде здорово, якщо далі ви поясніть йому, чому так думаєте. Наприклад,

“Я вважаю тебе розумним, тому що ти знаєш відповідь на будь-яке питання і ти завжди розповідаєш мені щось нове і цікаве! “

Або

«Я вважаю тебе цілеспрямованою людиною, тому що бачу, як ти ставиш перед собою цілі і завжди їх досягаєш»

3. Скажіть слова підтримки

Коли ви знаєте, що у чоловіка складний період в житті, труднощі на роботі, проблеми в бізнесі або щось інше, ваша смс може виявитися дуже до речі.

Йому буде дуже приємно отримати від вас смс зі словами:

Я відчуваю, як тобі зараз не просто. Я знаю, це складний період. Але я хочу сказати, для мене ти переможець. Ти обов’язково впораєшся. Ти сильний, я аніскільки не сумніваюся, що ти досягнеш своєї мети.

Якщо чоловік не перебуває у складній ситуації або ви не впевнені, можна написати:

Знаєш, я бачу в тобі справжнього переможця. Я відчуваю, що тебе чекає великий успіх.

Тут важливо розуміти, що смс спрацює на ура, коли ви точно знаєте, про що він мріє, і напишете про це. Наприклад, ви знаєте, що він займається дзюдо і мріє виграти змагання. Напишіть, що вірите в його успіх, що він всіх порве на найближчому чемпіонаті, що бачите золоту медаль на його шиї.

Наостанок хочеться додати ще одну пораду. Звертайтеся по імені до вашому чоловікові. Не пишіть безликі привітання, пишіть «Привіт, Костя», «Привіт, Андрій». Зараз рідко хто це робить, тому чоловікові набагато приємніше, коли до нього звертаються по імені.

Будьте щирі у своїх смс-ках. Не намагайтеся маніпулювати чоловіком, тому що неприродність, як правило, відразу відчувається. Будьте справжньою і тоді чоловік буде біля ваших ніг!