Психологія

Як зрозуміти, що з вами грають

У цій статті ми розберемо кілька ознак, за якими можна визначити, що чоловік з вами грає і що він несерйозно до вас ставиться.

1. Маніпулювання «Ближче-Далі»

Цьому вчать багатьох пікаперів. Чоловік з’являється у вашому житті, то зникає. Він може першим вам написати, а потім пропасти на кілька годин. Коли ви йому телефонуйте, він може відповісти відразу, а може довго вас ігнорувати.

У вас може скластися відчуття, що чоловік то є, то його немає.

Проте тут є один нюанс. Чоловік дійсно може бути дуже зайнятою людиною, зануреним у свою роботу. Якщо він великий трудоголік і цілеспрямована особистість, він насправді може пропадати. У такому разі він, швидше за все, зможе вам нормально пояснити, чому він зайнятий. Не вдаючись до використання понтів.

Однак у більшості своїй це просто маніпуляція з боку чоловіка. І вам не слід йти у нього на поводу

2. Стосунки на відстані

Іноді від жінки можна почути: «Я зустрічаюся з чоловіком вже близько 2 років». А потім з’ясовується, що чоловік живе в іншому кінці міста або взагалі в іншій країні. Бачитися виходить украй рідко, добре, якщо раз на місяць.

Жити окремо нормально, коли ви тільки починаєте зустрічатися і пізнавати один одного. Але якщо це триває багато місяців або навіть роки, і вам здається, що це відносини, вам слід визнати, що відносин немає.

Нормальний чоловік, який вас любить, буде зацікавлений жити разом. Закоханий чоловік тягнеться до жінки, йому хочеться проводити з нею більше часу. Якщо цього не відбувається, ви не є для нього джерелом енергії і не надихаєте, він не відчуває потреби бути до вас ближче.

3. Любовний трикутник

Якщо ви виступаєте в ролі коханки, можете на 99% бути впевненими, що це гра. Абсолютно всі коханки чують від чоловіка одну і ту ж пісню:

У мене така погана дружина, постійно капає мені на мізки. А ти найкраща жінка, яку я коли-небудь зустрічав. Мені з тобою так добре, я відчуваю себе щасливим чоловіком. Ти та сама, яку я шукав все життя.

Він обіцяє залагодити свої справи, розлучитися з сім’єю, одружуватися на вас і почати жити разом. Здавалося б, все не погано. Але давайте не будемо носити рожевих окулярів і згадаємо, що за статистикою лише кілька відсотків коханок стають дружинами.

Чи варто розраховувати, що ви потрапите в ті самі 1-2%? Бути може, ви гідні більшого, ніж чекати, коли одружений чоловік почне робити конкретні дії, а не молоти язиком.

Якщо ви все ж хочете дати шанс такому чоловікові і розставити всі крапки над i, призначте конкретні терміни. Домовтеся, що наприклад, 15 жовтня ви чекаєте від нього поданої заяви на розлучення. Якщо він налаштований серйозно і не хоче вас втратити, він виконає ваш задум в строк. Якщо ж до 15 жовтня у нього з’являються відмазки, незрозумілі причини – йдіть. Вас просто використовують.

4. Вас змушують працювати

Це не зовсім можна вважати грою з вами з боку чоловіка. Скоріше це просто тупикові відносини, які ми б не радили вам продовжувати.

Якщо чоловік вже на перших побаченнях заводить розмови про те, що жінка повинна орати, повинна заробляти і приносити гроші в сім’ю точно так само, як чоловік. Дружина повинна бути самостійною. Вам потрібно тікати від такого чоловік.

Швидше за все, це обмежений чоловік, який не розуміє, чого хоче від життя. Він не розуміє ні чоловічої, ні жіночої ролі у світі. Як наслідок, такі пари не чекає щасливе майбутнє. Тому що жінка перетворюється в мужика і тягне на собі всю сім’ю, а чоловік сідає в кінцевому підсумку на шию.

Якщо вам сподобалася стаття, підтримайте нас лайком. Підписуйтесь на наш канал, а ми в свою чергу будемо намагатися публікувати тільки самий цікавий і якісний матеріал.

Спасибі.